Sytuacja w Polsce w dalszym ciągu jest bardzo napięta. Od ponad roku, od początku pandemii koronawirusa w naszym kraju, Polacy tęsknią za normalnością.

Wprowadzane zasady i obostrzenia nie dają możliwości prowadzenia życia, które większość z nas pamięta sprzed pandemii. Choć na wakacje 2020 reguły zostały nieco poluzowane, to trudno było zapomnieć, że wokół nas szerzy się COVID-19, a lato było inne niż dotychczas.

Adam Niedzielski/screen YouTube @Janusz Jaskółka
Adam Niedzielski/screen YouTube @Janusz Jaskółka

Jakie będą kolejne wakacje?

Super Express zauważa, że Adam Niedzielski powoli zaczyna mówić o tegorocznych wakacjach. Minister zdrowia ma co do nich pewien plan. Z jego słów wynika, że już niebawem wprowadzone zostaną bardzo ważne zmiany.

Czy latem 2021 roku będziemy mogli swobodnie wyjechać w miejsca, które pragniemy odwiedzić? Dotychczas Polacy mocno w to wątpili – nie sposób nie zauważyć, że od ponad roku podróż do wielu destynacji jest po prostu niemożliwe.

Teraz minister Adam Niedzielski postanowił ujawnić, co się szykuje. To szalenie ważne zmiany.

Adam Niedzielski/screen YouTube @Forum eZdrowia
Adam Niedzielski/screen YouTube @Forum eZdrowia

Minister zdrowia poinformował, że latem „będziemy wracali do normalnego funkcjonowania”. Co ciekawe, rok szkolny 2021/2022 ma być rozpoczęty we wrześniu „normalnie”.

Wygląda na to, że uczniowie wrócą wówczas do szkół, a nasze życie będzie wyglądało inaczej niż teraz. Adam Niedzielski twierdzi, że czwarta fala koronawirusa, jeśli będzie, to zdecydowanie mniej dotkliwa – a wszystko dzięki szczepieniom.

„Wojna trwa, ale jesteśmy już po lądowaniu w Normandii” – podsumował. Uważa jednak, że nie wrócimy już do takich czasów, jak te przed pandemią – już wiemy, że istnieje takie zagrożenie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: UCZESTNICZKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” NIE MOŻE PORADZIĆ SOBIE Z HEJTEM. INTERNAUCI WYMIERZYLI W JEJ STRONĘ PRAWDZIWE POCISKI

O tym się mówi w Polsce: NIESPODZIEWANA SYTUACJA NA JEDNYM Z WESEL! POLICJA PRZERWAŁA IMPREZĘ. GOŚCIE NIE CHCIELI OPUŚCIĆ SALI WESELNEJ! JAK ZAKOŃCZYŁA SIĘ CAŁA SPRAWA

O tym się mówi na świecie: KOLEJNE SKANDALICZNE ZACHOWANIE JEDNEJ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH PAR? KSIĄŻĘ HARRY PRZYLECIAŁ DO WIELKIEJ BRYTANII SAMOTNIE. JAK PRZYJMIE TO RODZINA

Z życia gwiazd: KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NIE MA JUŻ Z NAMI. LEKARZ ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT TEGO, JAKI PRAWDOPODOBNIE BYŁ POWÓD TAKIEGO ROZWOJU WYDARZEŃ