Kinga Rusin to jedna z naczelnych gwiazd TVN. Prezenterka nadal kojarzona jest ze stacją, choć od pewnego czasu wycofała się z telewizji. Obecnie skupia się na promowaniu własnej marki kosmetyków.

Kinga Rusin skrytykowała gwiazdy TVP

Kinga Rusin nie boi się wyrażać własnego zdania. Po raz kolejny udowodniła to, wstawiając mocną wypowiedź na swoje Instastories. Prezenterka jest oburzona zachowaniem gwiazd TVP. Plotek przybliżył sprawę.

Gwiazda chętnie wypowiada się na temat wszystkiego, co dzieje się wokół. Teraz padło na gwiazdy TVP, którym dość mocno się oberwało. Uderzyła w tych, którzy występują w programach rozrywkowych TVP.

Rusin nie wstydzi się głośno sprzeciwiać temu, jakie treści przekazuje Telewizja Polska i w jaki sposób to robi – Kindze nie podoba się, że jest to sposób stronniczy, przychylny władzy.

Na jej relacji na Instagramie pojawiła się grafika wraz z długim podpisem, w którym zwraca się do gwiazd programów rozrywkowych TVP. Ma im do powiedzenia mocne słowa – wskazuje, jaki jest obecnie poziom telewizji i zauważa, że płynie z niej „hejterskie szambo”.

Dodaje, że w telewizji obecnie mamy do czynienia z ogromną propagandą, mówi także o „oddawaniu nazwiska i twarzy kłamcom i manipulatorom”. Zastrzegła, że ma na myśli gwiazdy, które mogą sobie pozwolić na odmówienie stacji, a nie te, które bardzo potrzebują pieniędzy.

Źródło: Instagram @kingarusin
Źródło: Instagram @kingarusin

Trzeba przyznać, że użyła mocnych słów. Zrobiła to zaraz po tym, jak poinformowano, że do gwiazd TVP dołączy Joanna Jędrzejczyk, która zostanie jurorką „dużego show TVP”. Jędrzejczyk zamieściła nawet post z apelem „stop manipulacjom mediów”, co rozjuszyło internautów, a ta szybko usunęła publikację.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi w Polsce: NIE BĘDZIE WIĘCEJ TELEPORAD? OGROMNE ZMIANY. CZY LEKARZE ZNÓW ZACZNĄ OSOBIŚCIE PRZYJMOWAĆ WSZYSTKICH PACJENTÓW

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK