Od czasu, gdy widzowie po raz ostatni zobaczyli go w programie, minęły już dwa lata. Nadal jednak zastanawiano się, jak sobie poradził w życiu. Widzowie szukali o nim informacji – na próżno. Teraz wiadomo, co u niego!

Mowa o Bandziorku, czyli Krzysztofie Dzierżanowskim, jednym z uczestników „Chłopaków do wzięcia”. Był on wieloletnim bohaterem produkcji, która ukazuje się na ekranach od 2012 roku.

Celem Bandziorka – tak, jak innych uczestników – było znalezienie prawdziwej miłości do końca jego dni. Nagle zniknął. Teraz Jastrząb Post donosi, że Bandziorek znalazł drugą połówkę!

Bandziorek, "Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube POLSKIE DISCO
Bandziorek, "Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube POLSKIE DISCO

Bandziorek nie jest już sam, ma partnerkę

Udział w „Chłopakach do wzięcia” przyniósł mu spory rozgłos. Przez dwa lata widzowie nie wiedzieli, co się z nim dzieje. W końcu wszystko się wyjaśniło – Bandziorek trafił za więzienne kraty, za którymi spędził dwa lata. Wszystko ze względu na agresywny wybryk, gdy był pod wpływem alkoholu.

Teraz Krzysztof Dzierżanowski jest już na wolności i zapewnia, że nie chce wracać do więzienia, bo nie ma w nim ciepłej wody, jest niedobre i nieświeże jedzenia, a do tego „każą sprzątać za darmo”. No i najważniejsze – za kratami nie ma kobiet, a tylko „same chłopy”.

Bandziorek, "Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube Aktualności 360
Bandziorek, "Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube Aktualności 360

Obecnie Bandziorek osiedlił się na Mazurach i zajmuje się gospodarstwem, głównie krowami. I – czego nikt się nie spodziewał – znalazł partnerkę! Pracuje u gospodarzy, którzy przedstawili mu Danutę. Tych dwoje od razu wpadło sobie w oko!

Danuta jest rozwódką, która była wychowywana przez ojca-alkoholika po śmierci matki, a jej mąż również okazał się być mężczyzną, który nie wylewa za kołnierz. Mimo przykrych doświadczeń nie zakazuje Bandziorkowi picia piwa, jednak pilnuje, by „nie chlał”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi w Polsce: JEST UZASADNIENIE WYROKU W SPRAWIE USTAWY Z DN. 22 PAŹDZIERNIKA 2020. POLACY MASOWO ROZPOCZYNAJĄ PROTESTY. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: DLACZEGO CZESŁAWA NIEMENA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS? PORUSZAJĄCE WYZNANIE CÓRKI ARTYSTY. POWÓD JEST INNY NIŻ SĄDZONO PRZEZ WIELE LAT