Trzecia edycja „Sanatorium miłości” cieszy się niesłabnącą popularnością. Tak, jak w poprzednich sezonach, tym razem widzowie również mają swoich ulubieńców, a niektórzy uczestnicy wzbudzają chłodne emocje.

Do tych ostatnich z pewnością zalicza się Edward, który zdaniem części fanów programu przekracza granice swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Ostatnio padła kolejna, która nie spodobała się widzom.

Edward z "Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Edward z "Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Edward z „Sanatorium miłości” o kobietach

67-letni Edward jest niezwykle bezpośredni i bez żadnego skrępowania mówi o kobietach czy ich walorach. To z kolei nie podoba się widzom i internautom.

Ostatnio był razem z Janiną na zabiegach wodnych. Tam przyglądał się seniorce w stroju kąpielowym i zachwycał się, że „pieścił wzrok”, a „było na co popatrzeć”.

Edward z "Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Edward z "Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Jego niestosowne komentarze dla części osób okazały się być nie do zaakceptowania. Już wtedy wielu widzów przestało czuć sympatię do Edwarda. Teraz padły kolejne słowa, które jeszcze bardziej oburzyły oglądających „Sanatorium miłości” i nie tylko.

W ostatnim odcinku Edward zaoferował, że zrobi jednej z uczestniczek masaż, ta zaś odmówiła. Zadowolony senior oznajmił: „jak słyszę nie od kobiety, to słyszę tak”. To jeszcze nie wszystko – powiedział Janinie, że jest „zgrabnisia”, a także, że „szkoda, że tak krótko, bo lubi sobie popatrzeć”.

Biorąc pod uwagę czasy, w których żyjemy, akcję „#metoo” i wiele innych okoliczności, zachowania Edwarda są bardzo nie na miejscu. Ciężko się dziwić, że internauci i widzowie są wzburzeni – tak szowinistyczne, aroganckie i prymitywne teksty nigdy nie powinny paść z jego ust. W tych wypowiedziach nie ma nic zabawnego.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi w Polsce: JEST UZASADNIENIE WYROKU W SPRAWIE USTAWY Z DN. 22 PAŹDZIERNIKA 2020. POLACY MASOWO ROZPOCZYNAJĄ PROTESTY. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: DLACZEGO CZESŁAWA NIEMENA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS? PORUSZAJĄCE WYZNANIE CÓRKI ARTYSTY. POWÓD JEST INNY NIŻ SĄDZONO PRZEZ WIELE LAT