Niedawno ogłoszono radosną nowinę – Ida Nowakowska, jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie”, zaszła w ciążę. Wieść, że gwiazda zostanie mamą, rozniosła się już po całej Polsce.

Okazuje się jednak, że reszta ekipy wiedziała o tym dużo wcześniej niż wygadała się sama prezenterka. Małgorzata Tomaszewska wyznała, kiedy i dlaczego zorientowali się, że coś jest na rzeczy.

Ida Nowakowska/Youtube @TVP VOD
Ida Nowakowska/Youtube @TVP VOD

Ida Nowakowska jest w ciąży, kiedy prowadzący „PnŚ” się zorientowali?

Jak przypomina Jastrząb Post, Ida Nowakowska od 2015 roku jest żoną Jacka Herndona. Już jakiś czas temu wspominała, że marzy jeszcze o dziecku. Trzeba przyznać, że teraz, gdy jej kariera jest stabilna – prowadzi śniadaniówkę w TVP już niemal dwa lata – nadarzył się na to dobry moment.

Ida Nowakowska. Źródło: Youtube TVP VOD
Ida Nowakowska. Źródło: Youtube TVP VOD

Ida Nowakowska znienacka podczas nagrania na żywo do odcinka „Pytania na śniadanie” pochwaliła się, że jest ciąży. Jednak Małgorzata Tomaszewska, współprowadząca, ujawnia, że ekipa podejrzewała już wcześniej.

Jej koleżanka z programu śniadaniowego wspomniała, że poznała także Jacka Herndona, męża Igi, i jej zdaniem oboje świetnie nadają się na rodziców. Życzyła im „by się wyspali na zapas”.

Ida Nowakowska. Źródło: Youtube TVP VOD
Ida Nowakowska. Źródło: Youtube TVP VOD

Współprowadzący „PnŚ” dostrzegli, że sylwetka Idy nieco się zaokrągliła, a wkrótce Nowakowska zmieniła styl ubierania się. Jak mówi – wszyscy podejrzewali, jednak nikt o to nie spytał, „bo to delikatne sprawy”. Niemniej jednak sama Ida nie kryła się z faktem, że chciała już mieć dziecko.

Prezenterka obecnie jest już w szóstym miesiącu, co oznacza, że urodzi na wiosnę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi w Polsce: JEST UZASADNIENIE WYROKU W SPRAWIE USTAWY Z DN. 22 PAŹDZIERNIKA 2020. POLACY MASOWO ROZPOCZYNAJĄ PROTESTY. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: DLACZEGO CZESŁAWA NIEMENA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS? PORUSZAJĄCE WYZNANIE CÓRKI ARTYSTY. POWÓD JEST INNY NIŻ SĄDZONO PRZEZ WIELE LAT