Justyna Żyła po raz kolejny zaskakuje. Jej oparta na skandalach i kontrowersji medialna „kariera” trwa dalej, a celebrytka ma swoje pięć minut – wprawdzie nie jest pierwszoplanową gwiazdą, ale mówi się o niej niemal wszędzie.

Portal Super Express przypomina, że od czasu rozwodu z Piotrem Żyłą Justyna musi dawać sobie radę sama przy dwójce dzieci. Skoczek jeszcze podczas związku z żoną przyznał, że ma kochankę.

Justyna Żyła. Źródło: Youtube Wiadomości O Celebrytach
Justyna Żyła. Źródło: Youtube Wiadomości O Celebrytach

Justyna Żyła zrobiła to przy dzieciach. O co chodzi?

Od czasu rozwodu Piotra Żyły z Justyną trwają ich problemy, które celebrytka ochoczo wywleka na światło dzienne. Poza upodobaniami i sekretami skoczka można było dowiedzieć się m.in., że rzekomo zabrał jej samochód i nie ma czym dowozić dzieci – prosiła jednego z kolegów ze świata show-biznesu o auto albo transport pociech do szkoły.

Justyna Żyła. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Justyna Żyła. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

Patrząc na wybryki Justyny Żyły, trudno nie odnieść wrażenia, że kiedyś będzie ich żałowała. Jednak dzieci jej i Piotra postrzegają ją w nieco inny sposób, co udowodniła swoją relacją na Instagramie.

Przypomnijmy – para ma dwoje dzieci, 14-letniego Jakuba i 9-letnią Karoliną. Justyna Żyła stara się być dobrą mamą i panią domu. Niedawno dokonała czegoś wielkiego – dzięki niej nie doszło do katastrofy!

Źródło: se.pl
Źródło: se.pl

Justyna Żyła stara się być obojgiem rodziców dla swoich dzieci, tak, by nie odczuwały, że czegoś im brakuje. Najwidoczniej pociechy to doceniają!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi w Polsce: JEST UZASADNIENIE WYROKU W SPRAWIE USTAWY Z DN. 22 PAŹDZIERNIKA 2020. POLACY MASOWO ROZPOCZYNAJĄ PROTESTY. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: DLACZEGO CZESŁAWA NIEMENA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS? PORUSZAJĄCE WYZNANIE CÓRKI ARTYSTY. POWÓD JEST INNY NIŻ SĄDZONO PRZEZ WIELE LAT