Lewandowski lepszy od Messiego i Ronaldo? Kamil Kosowski twierdzi, że TAK! Także Wichniarek zaznacza, że Robert Lewandowski powinien znaleźć się na podium plebiscytu Złotej Piłki „France Football”.

W tabeli najlepszych, Robert – numer jeden. Najlepszy strzelec Bundesligi zagrał 36 meczów, a w nich strzelił 36 goli. Sportowiec jest w najlepszej formie w całej swojej karierze.

Jak przedstawia portal sportowefakty.wp.pl Lewandowski jest nominowany w plebiscycie Złotej Piłki magazynu „France Football” – najlepszy piłkarz 2019 roku. Ma szansę znaleźć się w czwórce!

Warto dodać, że w 2016 roku znalazł się poza 10. pierwszych. Polski napastnik miał pretensje do dziennikarzy, że Ci nie zagłosowali na niego. Z kolei przed rokiem napastnika Bayernu w ogóle zabrakło wśród „30” nominowanych.

– „Gdybym był dziennikarzem z Afryki, pewnie zagłosowałbym na Afrykanina. A ja nawet nie dostałem głosu od dziennikarza z Polski. Ale to nie mój problem, nie ma co się oszukiwać, że każdy zna się na piłce nożnej” – mówił Robert.

Kosowski skomentował sukces Lewandowskiego: „Według mnie Robert powinien zająć najwyższe miejsce w karierze, czyli znaleźć się na podium. W 2015 roku był czwarty, a teraz jest moim zdaniem bardziej wartościowym piłkarzem. Strzela więcej goli, to od niego zależy ofensywa Bayernu Monachium. Bez niego mistrz Niemiec traci ogromne dużo”.

Artur Wichniarek też wypowiedział się: „Patrząc na to, co robi w tym roku Lewandowski, to moim zdaniem nawet powinien znaleźć się na podium”.

Życzymy Robertowi samych sukcesów!

O wspaniałej żonie Lewandowskiego przeczytaj tutaj: KUCHNIA LEWANDOWSKICH. ZOBACZ GDZIE POWSTAJĄ POMYSŁY NA POTRAWY ANNY LEWANDOWSKIEJ

O tym, jak wygląda sesja zdjęciowa Lewandowskich, pisaliśmy tutaj: ROBERT LEWANDOWSKI „ZEPSUŁ” SELFIE ANI! CO ZROBIŁ?

Jana Slinkina