Ostatnio w sieci krąży zdumiewająca informacja, której autorką jest żona polskiego gangstera. Kobieta ujawniła tajemnicę relacji między nią a Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Skąd się znali i co ich łączyło?

Piotr Woźniak-Starak odszedł kilka miesięcy temu w tragicznych okolicznościach. O wypadku, który pozbawił producenta życia, krąży wiele pogłosek. Po jego śmierci wiele osób ujawnia także związki z mężem dziennikarki Agnieszki Woźniak – Starak.

Niedawno, jak donosi portal ” Pikio.pl”, głos w sprawie postanowiła zabrać była żona szefa polskiej mafii. Monika Banasiuk, była partnerka „Słowika” wyznała, że z Piotrem łączyły ją przyjacielskie relacje. Banasiuk twierdziła, że producenta interesowała jej historia.

Mianowicie, kobieta zamieszana w mafijne porachunki, spędziła ponad dwa lata w areszcie. Jej przestępcza przeszłość sprawiła, że do dziś, przez wielu nazywana jest królową mafii. I choć teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej, jej losy mogłyby stać się podstawą do nakręcenia niejednego filmu.

Jak twierdzi sama Monika Banasiuk, to właśnie ta kwestia zbliżyła ją do zmarłego producenta. Kobieta zaznacza, że Piotr Wożniak-Starak naprawę miał w planach film, z jej historią w roli głównej.

„To miał być thriller inspirowany moim życiem. Miałam być na planie i wszystko konsultować. Wiem, że Piotrek zrobiłby wspaniałe kino. Dużo lepsze niż Vega”

Jak było naprawdę i czy słowa królowej mafii są prawdziwe? Niestety, prawdopodobnie odpowiedzi na to pytanie nie usłyszymy już nigdy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o losach znanych kobiet? Przeczytaj artykuł o życiu księżnej Diany: NOWE FAKTY W SPRAWIE KSIĘŻNEJ DIANY! SZCZEGÓŁY JEJ ŻYCIA ZDRADZA LOKAJ

Sprawdź także, jakie nowości możesz spotkać w znanych sklepach: WEGETARIAŃSKIE FAST-FOODY JUŻ W SKLEPACH! GDZIE MOŻNA JE KUPIĆ?

Weronika Wojciechowska