Waldemar Goszcz był wspaniale zapowiadającym się aktorem, który wkraczał w filmowy świat. Miał zaledwie 29 lat kiedy doszło do tragedii. 18 lat temu świat pożegnał znanego aktora.

18 lat temu odszedł aktor zapamiętany z serialu "Adam i Ewa"

24 stycznia 2003 roku Waldemar Goszcz kierował samochodem, którego pasażerami byli aktor Radosław Pazura oraz producent muzyczny Filip Siejka.

Jadąc trasą Gdańsk – Wrocław doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Podczas wyprzedzania Waldemar zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka Fordem.

Waldemar Goszcz zginął na miejscu. Świadkowie zdarzenia przyznali, że przyczyną wypadku samochodowego była zbyt szybka jazda i brak wyobraźni kierowcy. Ciało 29-letniego aktora trudno było zidentyfikować.

W zdarzeniu brał także udział Radosław Pazura

Dla Radosława Pazury dokonał się w tym czasie życiowy przewrót. Tragedia wstrząsnęła aktorem. W wypadku został ranny, miał złamaną lewą nogę.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Źródło: Youtube Nierozerwalni
Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Źródło: Youtube Nierozerwalni

Aktor wyznał po czasie, że dzięki temu wydarzeniu zrozumiał co jest najważniejsze w życiu. Nawrócił się i ożenił z aktorką, Dorotą Chotecką.

Śmierć Waldemara Goszcza wstrząsnęła bliskimi i fanami aktora

Waldemar Goszcz wspominany jest ciepło przez bliższych i dalszych znajomych. Pomimo swojej popularności był zwyczajnym człowiekiem, który lubił i potrafił rozmawiać z każdym. Niezwykle istotna była dla niego rodzina i poczucie bliskości.

Po tragicznym odejściu Waldemara Goszcza, jego serialowa partnerka z produkcji „Adam i Ewa” i przyjaciółka w życiu prywatnym opłakiwała jego śmierć. Kobieta zdradziła, że Waldemar był dla niej jak rodzina i długo nie mogła się pogodzić z tą stratą.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO