Każda osoba ma swoich unikalnych aniołów stróżów. Niektórzy mają jednego anioła, a niektórzy ma wielu, ale zawsze można wezwać ich o pomoc.

Aniołowie szanują twoją wolną wolę i nie będą ingerować, jeśli ich nie wezwiesz, z wyjątkiem tego, że twoje życie jest w niebezpieczeństwie. Anioły komunikują się z nami poprzez intuicyjne uczucia i specjalne sygnały.
Jeśli wątpisz w poprawność jakiegokolwiek pisma, zawsze możesz zwrócić się do aniołów o potwierdzenie.

Angielskie znaki pomagają nam czuć się z nimi związanymi, wzmacniają naszą intuicję i dają nam pewność, że możemy iść naprzód.

Ponadto anioły nieustannie dają nam znaki, zwłaszcza gdy chcą zwrócić naszą uwagę. Twoi aniołowie znają wszystkie twoje najskrytsze pragnienia, marzenia, prawdziwe uczucia, lęki, wady, zalety. Aniołowie znają prawdziwą istotę człowieka i istoty duchowej.
Kiedy anioły chcą cię ostrzec lub przypomnieć o czymś ważnym, wysyłają ci znaki.

Oto 5 znaków od aniołów, których nie należy ignorować:


1.Dzwoni сi w uszach

Dzwonek na górze to bardzo powszechny sposób komunikacji między aniołami a człowiekiem. Może to być znak wsparcia, który przypomni Ci, że anioły są zwarte i gotowe, aby cię pocieszyć.

To także znak potwierdzenia; dzwonienie w uszach wskazuje, że twoje działania i myśli są w tej chwili prawidłowe i ważne. Jeśli słyszysz dzwonek, wiedz, że anioły ogłaszają, że jesteś na właściwej ścieżce.

2. Numer 11

Liczby to uniwersalny język, którego aniołowie używają do komunikowania się z nami. Powtarzające się liczby to komunikat, którego znaczenie zależy od konkretnych cyfr.

Oczywiście liczba 11 ma wiele znaczeń, a anioły często wysyłają je jedna po drugiej, gdy chcą ci coś powiedzieć. 11 oznacza przebudzenie. Aniołowie wzywają cię do „przebudzenia się” albo w duchowym cieniu, albo w cieniu, w którym chcesz poznać prawdy, przez które jesteś zagubiony.

3. Pióra

Jeśli nagle znajdziesz piórko, to znak od anioła stróża: nie rób tego! Pocieszeniem jest, że wszystko będzie dobrze i nie jesteś sam. Nie zmaga się z problemem samotności, zwraca się do aniołów o pomoc.

4. Jastrzębie

Jastrząb to symbol intuicji. Anioły wysyłają jastrzębie na znak, że powinieneś podążać za swoim instynktem, bo intuicja cię nie zawodzi, nawet jeśli masz inny punkt widzenia. Jastrząb przypomina, że ​​nie można ignorować prawdy, inaczej w przyszłości może to przerodzić się w problem.

5. Dziwne odczucia w okolicy splotu słonecznego

Zwróć uwagę na splot słoneczny, który jest wrażliwy na energię. Aniołowie wysyłają spostrzeżenia w tej dziedzinie, aby ostrzec: coś jest nie tak!

Możesz odczuwać mdłości, napięcie, a nawet lekki dyskomfort. Nie ignoruj ​​tych uczuć — zwróć uwagę na moment, w którym się pojawiają.

Na przykład, jeśli zaczynasz czuć się chory w obecności jakiejkolwiek osoby, jest to znak, że nie powinieneś być z nią sam.

Im lepiej nauczysz się rozpoznawać znaki aniołów, tym jaśniejsza będzie twoja intuicja. Jeśli nie otrzymasz znaku, poproś anioły o wyjaśnienie. Zawsze znajdą sposób, aby pokazać Ci to, co musisz zobaczyć, w znany Ci sposób.

Portal "Życie" pisał również: KURIOZALNA SYTUACJA W JEDNEJ Z MIEJSCOWOŚCI. KSIĄDZ LOKALNEJ PARAFII STWIERDZIŁ, ŻE POŚWIĘCENIE HALI SPORTOWEJ POWINNO ODBYĆ SIĘ PONOWNIE. O CO TU CHODZI

Z życia gwiazd: JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁA RELACJA KSIĘŻNEJ DIANY I KAMILI? WIDZOWIE POPULARNEGO SERIALU SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK KSIĘŻNA ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA W PRODUKCJI