Po tym, jak legenda polskiej skoczni narciarskiej Adam Małysz został w końcu magistrem, znowu może pochwalić się ważną wiadomością. Jego piękna córka Karolina zamierza wyjść za mąż.

Dyrektor i koordynator do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN zostanie teściem

Czy państwo Małysz polubili przyszłego zięcia? Z doniesień prasowych wynika, że jak najbardziej. cytowany przez jeden z magazynów stwierdził, że z przyszłego zięcia jest fajny chłopak i że z żoną bardzo go lubią.

Oboje pękają z dumy i nie mogą się doczekać najważniejszej w życiu Karoliny uroczystości.

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! Ale data nie została jeszcze ustalona.

Na instagramowym koncie Karoliny Małysz widać ewidentnie, że kobieta kocha nie tylko góry, ale i swojego narzeczonego, o czym chętnie pisze. Ich wspólne romantyczne podróże także doczekały się fotorelacji na mediach społecznościowych, a fotografie zrobione w ich trakcie po prostu zachwycają.

Jednak ukochane góry są najbardziej ulubionym rejonem Karoliny Małysz, co widać na wielu zdjęciach, na których pozuje z narzeczonym Kamilem. Tutaj góry w Austrii, Alpendorf Ski Resort.

Kamil, ukochany Karoliny pochodzi z Wisły, a co ważniejsze - podobnie jak jego przyszły teść, także kocha sport. Jeździ na quadach i bierze udział w wyścigach motocyklowych enduro. Adam Małysz deklaruje, że już od dawna Kamil jest przez ich rodzinę traktowany jak jej członek.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: 18 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia podaje aktualne statystyki o koronawirusie. Dane nie naprawiają optymizmem

Zerknij tutaj: Smutne wieści płyną z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odeszła wielka Polka