Na swoim kanale na YouTube, wokalistka i gwiazda zespołu O.N.A Agnieszka Chylińska opowiedziała, jak bardzo nie należy do tego świata i jak bardzo chciała być szczęśliwa w domu. Jej opowieść budzi emocje i obnaża jej najczarniejsze "demony".

"Oddałam kiedyś komuś całe swoje serce... Komuś, kto zrobił z niego tatar"

Tak odpowiedziała w wywiadzie Kubie Wojewódzkiemu, który między innymi wówczas miał możliwość go przeprowadzić. Od pierwszych minut wywiad jest mocny i emocjonalny. Kuba wówczas zapytał, jaką zrobiła w miłości najgłupszą rzecz...

Od tamego czasu, jak przyznała wokalistka, ma problem z zaufaniem, z otworzeniem się na drugiego człowieka, a także z tym, by na wyznanie miłosne zareagować tak, jak zwykle reagują ludzie.

Wyznała, że ceni sobie autentyczność i prawdziwość w werbalizowaniu własnych emocji i stanu ducha, bo tylko szczerość sprawia, że człowiek jest godzien zaufania. Piosenkarka przyznała, że nigdy nie potrafiła robić czegoś tylko dla siebie. Wyjaśniła, dlaczego na swojej płycie "Winna" klnęła, jak przysłowiowy szewc.

Okazało się, że zrobiła to dla swojego brata, który wówczas mieszkał w Chicago. Uznała wtedy, że gdy przekaz w takiej formie dobrze się sprzeda, uszczęśliwi go tym. Niestety nie docenił poświęcenia siostry.

Ciekawie sformułowała swój stan, w którym zadowalaniem innych chciała zasłużyć na ich miłość... "Jeśli ja zrobię to tak, jak TY to słyszysz...pokochasz mnie?" Jak przyznała, miała tak cały czas.

Gdy Michał zapytał ją, czy chciałaby mieć taką mamę, jaką sama jest, odpowiedziała twierdząco, z prawdziwie szczerym uśmiechem. Jak wówczas przyznała, że są takie chwile w jej życiu, kiedy "lubi siebie w roli mamy", ale są też takie, w których lubi to mniej, gdyż zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest mamą doskonałą.

Całość wywiadu można zobaczyć poniżej, na filmie opublikowanym na jej kanale na YouTube. Każda minuta nagrania jest warta obejrzenia.


YouTube/Agnieszka Chylińska

O tym się mówi: 30-letnia Paulina wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Kontakt się urwał, a policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia