Pojawiły się najnowsze informacje na temat potwierdzonych zakażeń koronawirusem w naszym kraju. Jakiś czas temu liczba nowych przypadków znacznie zmalała, co dawało nadzieję na wyjście z sytuacji. Niestety dziś w naszym kraju został pobity niechlubny rekord. Sytuacja jest bardzo poważna.

Odnotowujemy kolejne znaczne wzrosty zakażonych!

Ministerstwo zdrowia podało, że dziś potwierdzono 1136 przypadków koronawirusa w naszym kraju. Jest to niewątpliwie najwyższa liczba od początku pandemii. Najgorzej jest obecnie w województwie małopolskim oraz mazowieckim i pomorskim.

- Mamy 1136 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: małopolskiego (183), mazowieckiego (149), pomorskiego (143), śląskiego (110), łódzkiego (84), wielkopolskiego (84), podkarpackiego (62), dolnośląskiego (58), lubelskiego (58), kujawsko-pomorskiego (41), podlaskiego (38), świętokrzyskiego (36), zachodniopomorskiego (28), warmińsko-mazurskiego (23), lubuskiego (20), opolskiego (19) – przekazało Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem Twittera.

Kolejne ofiary śmiertelne!

Co więcej, w ciągu ostatniej doby zmarło także 25 osób zakażonych koronawirusem. Najmłodsza ofiara to 43 – latek, który zmarł w poznańskim szpitalu. Ministerstwo Zdrowia przekazało, że wszystkie osoby cierpiały z powodu chorób współistniejących.

Od początku pandemii w naszym kraju zmarło 2369 osób, a liczba zakażonych wynosi już 82 809. W ciągu ostatnich dni kilkukrotnie liczba nowych dziennych przypadków zakażenia koronawirusem przekroczyła 1000. Czy to sygnał, że zbliżamy się do zapowiadanej, drugiej fali pandemii?

Jak informował portal „Życie”: TAKIEJ PRAWDY NA TEMAT ANNY MUCHY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. AKTORKA WYZNAŁA, ŻE NIE CHCIAŁA URODZIĆ SWOJEGO DZIECKA

Przypomnij sobie: MAŁY GEST DOBROCI WOBEC SENIORA ZAOWOCOWAŁ WIELKIMI CZYNAMI. 18 - LETNIA KELNERKA BYŁA ZDUMIONA, JAK ODPŁACONO JEJ ZA CODZIENNĄ PRACĘ

Portal „Życie” pisał również: JAK AGATA DUDA RADZI SOBIE Z MODOWYMI WYZWANIAMI? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁA JOANNA PRZETAKIEWICZ, JEDNA Z NAJLEPIEJ UBRANYCH KOBIET W POLSCE