Jak donosi "Pikio", nazwisko tej ślicznej, kilkuletniej dziewczynki znane jest w całej Polsce i na świecie. Jej rodzice pobrali się w 1978 roku, by dwa lata później przyszła na świat ich pierwsze i jedyne dziecko - właśnie ta dziewczynka.

Miała szczęśliwe dzieciństwo

Po porodzie jej mama już nigdy nie wróciła do pracy zawodowej, jako ekonomistka, całkowicie poświęcając się wychowaniu córki i wspieraniem męża, który miał wtedy bardzo ważne zajęcia w pracy zawodowej. Od czasu do czasu, by nie wyjść z wprawy i wesprzeć finansowo rodzinny budżet, zajmowała się tłumaczeniami z języka francuskiego i angielskiego, oraz prowadzeniem lekcji.

Tatuś tej małej dziewczynki, 23 października 2005 roku stał się bardzo ważną osobą w Polsce. Przewagą 54,04% głosów nad Donaldem Tuskiem w drugiej turze wyborów prezydenckich, został prezydentem Polski. Składając przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym, urząd objął 23 grudnia 2005 roku.

Prywatne archiwum Pary Prezydenckiej

Jako dorosła kobieta, wraz z dziennikarką telewizyjną Dorotą Łosiewicz, napisała książkę pod tytułem "Moi Rodzice".

Marta Kaczyńska

Choć Marta była już wtedy dorosłą kobietą, utrata rodziców 10 kwietnia 2010 roku boleśnie nią wstrząsnęła. Owiana do dzisiaj tajemnicą katastrofa samolotu TU-154 odebrała życie wszystkim, którzy tego dnia znaleźli się na jego pokładzie.

East News

Na stronie "PREZYDENT.PL" pojawił się wówczas rozdzierający serce wpis, który w wielu sercach pozostał na zawsze.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie... Maria i Lech Kaczyńscy 10 kwietnia 2010 roku, w drodze na uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej zginął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński, Małżonka Prezydenta Maria Kaczyńska oraz członkowie polskiej delegacji i załoga samolotu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie! ...przeleciał ptak przepływa obłok upada liść kiełkuje ślaz i cisza jest na wysokościach i dymi mgłą smoleński las... Zbigniew Herbert „Guziki”

Osiem dni później, rodzice Marty Kaczyńskiej spoczęli w podziemiach Katedry na Wawelu w Krakowie.

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Zerknij: Zadziwiająca decyzja sądu w sprawie obowiązku noszenia maseczek. Mandat za jej brak anulowany