Jak donosi "Fakt", wiadomo już, jak zostaną spożytkowane pieniądze zebrane na lek dla zmarłego Andrzeja Strzeleckiego. Przypomnijmy, że cierpiał on na rzadką odmianę nowotwora.

Mimo wszystko na pomoc w ratowaniu życia

Wielu zapewne zadało sobie pytanie, gdzie idą fundusze zbierane na ratowanie życia, które i tak dobiega końca mimo wielkich starań. Andrzej Strzelecki potrzebował leku, który choć eksperymentalny, mógł dać realną szansę na uratowanie życia aktora. Niestety nie zdążył skorzystać z pomocy wielu darczyńców o wielkich sercach. Gdzie zatem zostaną ulokowane fundusze, których przeznaczeniem byłu pokrycie kosztów leczenia chorej osoby?


Facebook/SCENA RELAX

Żywiołowa energia, talent i zaangażowanie wykonawców będzie niewątpliwym atutem tego niezwykłego wydarzenia podczas sierpniowego wieczoru na Scenie Relax. Usłyszymy m. in. piosenki do słów Andrzeja Strzeleckiego, Agnieszki Osieckiej i Krzysztofa Klenczona z muzyką Marka Stefankieiwcza i Seweryna Krajewskiego. Bilety (40 – 60 zł) nabyć można za pośrednictwem portalu eBilet

Koncert miał pierwotnie służyć zebraniu funduszy na leczenie aktora, jednak w zaistniałej sytuacji, przekształcił sie w "In memoriam". Dochód z koncertu przeznaczony zostanie w całości na fundusz pomocowy im. prof. Ryszardy Hanin dla uczniów Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Uczennica zmarłego profesora Dominika Kachlik komentuje:

To będzie bardzo radosne wydarzenie, celebrujące postać profesora i to, jaką ważną osobą jest w życiu każdego z nas.

Jego słowa, jego myśli i emocje - na tym oparty będzie cały koncert. Jesteście ciekawi? My bardzo!

O tym się mówi: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka

Zerknij: Niezwykle zaskakująca decyzja Agaty Młynarskiej. Dziennikarka spisała już testament. Czy ma do tego powód