Jak donosi "Pikio", ślub kościelny Jacka Kurskiego wywołał niemałe poruszenie po tym, jak udało się mu unieważnić poprzedni ślub kościelny. W sieci pojawiło się ostro brzmiące oświadczenie.

Szczęście odnalezione na nowo - komu to przeszkadza najbardziej?

TVP

Jacek Kurski postanowił ułożyć sobie życie na nowo po rozwodzie i unieważnieniu ślubu kościelnego z Martą Kurską. Ceremonia, na której zjawił się preses Prawai Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, odbyła się w łagiewnickim sanktuarium.

Joanna Klimek, obecna już żona wieloletniego szefa Telewizji Polskiej uchyliła wcześniej rąbka tajemnicy na temat uroczystości. Wszystko odbyło się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w podkrakowskich Łagiewnikach. Jak zdradziła obecna żona Jacka Kurskiego jeszcze przed ślubem, planowali kameralną uroczystość.

W ceremonii będzie nam towarzyszyć rodzina, przyjaciele i najbliżsi znajomi. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. To wielkie przeżycie. Chcemy podziękować i uczestniczyć w koronce do Bożego Miłosierdzia.

naTemat

Drugi ślub kościelny Jacka Kurskiego wywołał oburzenie wśród internautów, którzy nie omieszkali dać upustu swojej frustracji w mediach społecznościowych. Rzecznik konserwatywnego stowarzyszenia Klub Jagielloński w ostrych słowach odniósł się do tego na Twitterze.

Jako katolik i słoikowy krakus czuję od wczoraj autentyczne zgorszenie. Po pierwsze unieważnieniem ślubu ojcu trójki dzieci, po wieloletnim małżeństwie. Wreszcie, odprawianiem z celebrą nowego ślubu, w najważniejszym sanktuarium w regionie. Przepraszam, ja wysiadam.

Roman Giertych także wysmarował na Twitterze swoje "trzy grosze" na temat prywatnych spraw Jacka Kurskiego i jego małżonki.

Nie znam dokumentów spraw o stwierdzenie nieważności małżeństw p. Kurskiego i jego wybranki więc o tym milczę. Ale robienie przez hierarchów wielkiej uroczystości ze ślubu tego kawalera i panny w sposób oczywisty pokazuje na czym polega ohydne zło sojuszu tronu z ołtarzem w Polsce.

Jak się Wam podoba suknia panny młodej?

O tym pisaliśmy: Andrzej Duda mówi o szczepionce na koranawirus. Te słowa zaskoczyły wielu Polaków

Zerknij: Przypłyną pieniądze. Astrologowie powiedzieli, które znaki zodiaku wzbogacą się w sierpniu 2020 roku