Zasada pierwsza

Bóg nie stworzył człowieka docierpienia - stworzenieBoże musi cieszyć się życiem, miłością i dziełem. Mniej narzekaj na życie, zawsze pamiętaj, że są ludzie, którzy żyją znacznie gorzej niż ty.

Zasada druga

Człowiek jest wysyłany na Ziemię nie tylko po to, by czerpał z życia - musipokazać swoją boskość i w jakiś sposób ulepszyć otaczający go świat. Bóg daje człowiekowi talenty, siłę i zdolności. Dar Boży musi zostać wykorzystany do ulepszenia otaczającego nas świata, a także do pomocy tym, którzy naprawdę jej potrzebują.

Zasada trzecia

Spróbuj wypełnić swoje życie miłością i życiem swoichbliskich - przyciągnieto sprzyjające okoliczności, dobre samopoczucie i finanse. Unikaj przemocy, agresja przejawi się w ciągłym pogarszaniu się jakości życia.

Zasada czwarta

W życiu nie ma absolutnie nicprzypadkowego - naszymimyślami, słowami, czynami kształtujemy naszą obecną rzeczywistość i naszą przyszłość. Zatem to, czy lubisz, czy odwrotnie, po prostu cierpisz, zależy wyłącznie od ciebie.

Zasada piąta

Piąta zasada jest bezpośrednio związana z czwartą: myśli kształtują wydarzenia. Naucz się myśleć pozytywnie, a stworzysz rzeczywistość, która cię uszczęśliwi. Przeciwnie, drażliwość, gniew, zazdrość, duma przyciągają pewne niepowodzenia i pecha.

Zasada szósta

Bez względu na okoliczności wokół ciebie, zawsze zachowuj spokój, zachowuj pozytywny nastrój, wierz w swoją siłę i pomoc Boga. "I przez wiarę będzie wam dane"!

Zasada siódma

Staraj się słuchać głosuBoga - poprostu zadaj pytanie, na które chcesz odpowiedzi i słuchaj głosu swojej podświadomości.

Zasada ósma

Każdy może zostać zbawiony z pomocą Boga. Bóg jest w każdym z nas. Znajdź Go w sobie, a następnie zamanifestuj Go poprzez siebie w swoim otoczeniu.

Zasada dziewiąta

Bez względu na to, jak poważne są przestępstwa, Pan nadal kocha każdego z nas. Biblia mówi: „Szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a będzie wam otwarte”. Pamiętaj jednak, że Pan zawsze daje ci teraz to, czego potrzebujesz.

Zasada dziesiąta

Jednym z podstawowych boskich praw jest „prawo podobieństwa”: jeśli nie kochacie siebie, to i inni wokół was też nie będą kochać. „Im więcej mierzysz, tym więcej będziesz mierzony”. Tak jak traktujesz innych, tak też inni będą cię traktować.

Zasada jedenasta

Przyczyną problemów człowieka nie są inni ludzie, ale on sam. Niszczycielskie informacje zatruwają nasze życie i uniemożliwiają nam szczęście.

Zasada dwunasta

Absolutnie wszystko jest już w człowieku: władza, sława, honor i pieniądze. Zadaniem jest uwolnienie wszystkich korzyści w otaczającej cię rzeczywistości. Jest to możliwe dzięki ścisłemu przestrzeganiu przykazań Bożych.

Zasada trzynasta

Nie dziel ludzi wokół siebie na „złych” i „dobrych”. Jesteśmy tym, czym jesteśmy, a jeśli twój kolega lub przyjaciel jest dla ciebie osobiście zły, to jest całkiem zadowolony z drugiego. „Nie sądźcie, a wy nie będziecie sądzeni”.

Zasada czternasta

„Poznaj siebie” - ta filozoficzna zasada jest całkiem możliwa do zastosowania w otaczającej rzeczywistości. Tylko bez introspekcji! Samowiedza to proces odkrywania umiejętności i talentów w sobie oraz ich praktycznego zastosowania w świecie zewnętrznym.

Zasada piętnasta

Dla Boga nie ma takich pojęć jak „wina”, „kara” i tym podobne. Ważne jest, aby zapytać: „Nie DLACZEGO?”, Ale „PO CO?” Pan daje każdemu prawo do popełnienia błędu i oczywiście, poprawienia go, przejścia przez lekcję, przez którą musimy przejść.

A wszystkie trudności owocują siłą. Najlepszym sposobem na poprawienie błędów jest okazanie miłości do siebie i otaczających Cię ludzi. Bóg robi wszystko, aby cię uszczęśliwić…

Jak informował portal "Życie":Jak ocenia Marię Kaczyńską żona Rafała Trzaskowskiego? Małżonka rywala obecnego prezydenta w mocnych słów o byłej Pierwszej Damie