Od jakiegoś czasu nad Podkarpaciem przechodzą gwałtowne burze. Ich skutkiem są ogromne powodzie, Których skutkiem są ogromne straty materialne. Wielu ludzi straciło swoje domostwa. Na szczęście nie ma ofiar w ludziach.

Burza
Burza
Burza

Piorun strzelił w dom mężczyzny WIDEO

Pojawiające się na Podkarpaciu gwałtowne wyładowania atmosferyczne są bardzo niebezpieczne. Ostatnio jeden z mieszkańców miejscowości poręby, miał okazję być świadkiem przerażającego widoku. Udało mu się to nawet nagrać. Mężczyzna zarejestrował, jak piorun uderza do sąsiada.

Film znalazł się w sieci. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wśród nich nie brakowało takich, które wyśmiewały nagranie. Czy były na miejscu?

"Halo?Stachu?W Józka pierun strzelił"
"Bidny somsiad, pierun w niego strzelił xD Dobrze że nie w passata"
"To bedzie HIT ! HAHA ale nagroł ... wyłącz tyn telefon hahaha"
"Jak byś tym telefonem się nie bawił to by nie szczelil pieruny ściągnąłeś specjalnie a somsiada" – przytacza Radio Eska.

Jak informował portal "Życie": W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ PRZYPRAWIAJĄCE O CIARKI NAGRANIE MIESZKAŃCA POŁUDNIA POLSKI. SCENY JAK Z FILMU, POGODA DAŁA POPALIĆ

Przypomnij sobie: ZNANY POLITYK ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ JEDENASTY. OKOLICZNOŚCI NARODZIN DZIECKA ZADZIWIAJĄ, INFORMACJE O MATCE MALUSZKA SĄ TRUDNE DO UWIERZENIA