Choć Małgorzata Trzaskowska do tej pory nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych to jednak jej podejście zmieniło się, gdy wiosną okazało się, że o fotel prezydenta RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej walczyć nie będzie Małgorzata Kidawa-Błońska, a jednak jej mąż, Rafał Trzaskowski. Kobieta zdecydowanie nie należy do wycofanych i powściągliwych żon kandydatów na prezydenta, pełniąc jedynie rolę wizerunkową.

Aktywnie włączyła się w kampanię męża, niemal nieustannie możemy zobaczyć ją u boku męża, a sam Rafał Trzaskowski przekonuje, że nie zdziałał by tak wiele w życiu, gdyby nie ukochana Gosia. Gdy po niedzielnej I turze okazało się, że 12 lipca w szranki staną Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda, żona Trzaskowskiego postanowiła doprowadzić do zwycięstwa męża i działa na rzecz jego prezydentury jeszcze mocniej.

Ostatnio wypowiedziała się w mocnych słowach o zmarłej w 2010 roku w katastrofie smoleńskiej Marii Kaczyńskiej. Przy okazji mocno dostało się Agacie Dudzie. Co takiego powiedziała?

fot. Instagram @trzaskowskirafal

Mocne słowa Małgorzaty Trzaskowskiej o Marii Kaczyńskiej. Tej opinii Agata Duda może nie przełknąć łatwo!

Pochodząca ze Śląska żona Rafała Trzaskowskiego wytrwale wspiera męża w dążeniach do zwycięstwa w wyborach. Dziś, gdy wszyscy czekają na wynik II tury kobieta postanowiła wypowiedzieć się na temat Marii Kaczyńskiej. Przy okazji wbiła szpilę Agacie Dudzie.

Żona Rafała Trzaskowskiego wypowiedziała się niedawno w wywiadzie na temat Marii Kaczyńskiej. Jej słowa są pozytywne i jak sama stwierdziła – lubiła styl zmarłej tragicznie Pierwszej Damy i jej dystans do polityki, który jednocześnie nie stanowił wycofania, który „nietrudno dostrzec dziś u wielu pierwszych dam”. To przytyk bezpośrednio w stronę Agaty Dudy.

- Jednocześnie wyjątkowo imponuje mi pozytywne, jakby niezależne od męża, wielkie zaangażowanie Michelle Obamy. To chyba dwa punkty odniesienia, pomiędzy którymi rozpięta jest moja wizja roli, jaką w ogóle pierwsze damy powinny odgrywać - mówiła żona Trzaskowskiego w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, przywołanym przez Pikio.pl.

Agata Duda od samego początku kadencji jej męża mierzy się z zarzutami o bierność w roli Pierwszej Damy.

fot. Instagram @trzaskowskirafal

Jak informował portal "Życie": W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ PRZYPRAWIAJĄCE O CIARKI NAGRANIE MIESZKAŃCA POŁUDNIA POLSKI. SCENY JAK Z FILMU, POGODA DAŁA POPALIĆ

Przypomnij sobie: ZNANY POLITYK ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ JEDENASTY. OKOLICZNOŚCI NARODZIN DZIECKA ZADZIWIAJĄ, INFORMACJE O MATCE MALUSZKA SĄ TRUDNE DO UWIERZENIA

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITE WSPOMNIENIE KSIĘDZA O OSTATNICH GODZINACH ŻYCIA WOJCIECHA JARUZELSKIEGO. DO TEJ PORY NIKT NIE WIEDZIAŁ O JEGO FINALNYCH SŁOWACH