Kilka dni temu pani Leokadia oddaliła się od domu i do tej pory nie wróciła. Do poszukiwań zaangażowana została policja!

Zaginęła starsza kobieta!

Sprawa jest bardzo poważna. 21 czerwca pani Leokadia Kupiec wraz ze swoim synem wyszła z domu. Kiedy tylko mężczyzna na chwilę pozostawił kobietę bez uwagi, ta natychmiast oddaliła się od niego i do dziś nie wróciła do domu, ani też nie nawiązała z nikim kontaktu.

Cała sytuacja jest o tyle niekorzystna, że pani Leokadia cierpi na poważne zaniki pamięci. Tak naprawdę może nie wiedzieć, gdzie teraz przebywa i jak się tam znalazła. Całe zaginięcie miało miejsce w Sosnowcu.

- Zaginiona od około 2 lat ma zaniki pamięci. W ostatnim roku niekontrolowanie, samowolnie oddalała się z mieszkania około 4 razy. Za każdym razem odnajdywał ją wówczas syn, gdy przebywała w różnych częściach miasta np. w okolicy przystanków, dworców, chociaż zaginiona raczej nie porusza się komunikacją miejską - wyjaśniają policjanci z Sosnowca.

Screen z monitoringu udostępnionego przez policję

Jak wygląda zaginiona?

Jak informuje portal se.pl, pani Leokadia jest niskiego wzrostu, ma około 165 centymetrów, wygląda na około 75 lat. Ma siwe, krótkie włosy i niebieskie oczy. Cechą charakterystyczną jest brak uzębienia w górnej szczęce, natomiast w dolnej jest uzębienie pełne.

W dniu zaginięcie pani Leokadia była ubrana w niebieską koszulę i żółtą bluzę z kapturem. Do tego miała na sobie spodnie w kolorze granatowym w groszki oraz sportowe trampki. Co jednak ciekawe, na przekazanym przez policję monitoringu kobieta ma na sobie szare spodnie.

Pani Leokadia może też mieć ze sobą torbę ze sklepu OdiDo lub Stokrotka, w której mogą znajdować się ubrania, wełna oraz druty.

- Zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które w dniu 21.06.2020 przebywały w tej okolicy około godz 17.50 i godzin późniejszych i widziały kobietę, której wizerunek publikujemy na załączonym filmie. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt telefoniczny z Zespołem Poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 47 8521315 lub 47 8521307, Dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 47 8521 255 lub 47 8521200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji - informuje policja.

Screen z monitoringu udostępnionego przez policję

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE

Portal „Życie” pisał również: TO JUŻ OFICJALNE. TRZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ ZNIESIONE LADA MOMENT. OFICJALNY KOMUNIKAT PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO W TEJ SPRAWIE