Jak podaje "Fakt", Pascal Brodnicki po zniknięciu z telewizji, wciąż aktywnie działał w internecie, dzieląc się z fanami kulinarnymi sztuczkami. Jakiś czas temu podzielił się z internautami na swoim profilu na Facebooku informacją o śmierci swojego ojca.

Poruszające pożegnanie

Niezwykle utalentowany kucharz i prezenter telewizyjny zdobył serca Polaków niezwykłymi kulinarnymi inspiracjami, którymi dzielił się z widzami od wielu lat. Jego urocze przejęzyczenia okraszone francuskim akcentem weszły w nimenklaturę jego fanów. Jednym z nich jest powiedzenie: "który psigotowaliśmy cieśniej". Jego inspirujący kanał na YouTube, 4 czerwca bieżącego roku liczył sobie 206 tysięcy subskrypcji.

YT/ Pascal Brodnicki

6 czerwca bieżącego roku podzielił się na Facebooku bardzo smutną wiadomością. Jej treścią są słowa pożegnania ze zmarłym ojcem. Niesamowicie poruszający wpis Pascala spotkał się z pełnymi współczucia komentarzami...

Utrata ojca oznacza utratę części siebie. Ktoś, kto zawsze tam był, na dobre lub na złe. Traci naszego najlepszego nauczyciela, który tak wiele nas nauczył. Traci naszego najlepszego przyjaciela. Nie będzie to łatwe, ale skoro zawsze nauczyłeś mnie bycia silnym, dotrę tam. Dotrę tam, ponieważ wiem, że najbardziej pragniesz dla rodziny szczęścia. Zrobię to dla ciebie, aby cię uhonorować. Jak zawsze robiłeś dla mnie wszystko. Nigdy nie mógłbym prosić o lepszego ojca, Dałaś mi z mamą wszystko, o co dziecko może prosić, a nawet więcej, co pozwoliło mi stać się tym, czym jestem dzisiaj i jestem z tego dumny. Byłeś wspaniały i jestem dumny, że mogłem cię mieć za ojca, dziekuje za twoją życzliwość. Wszyscy bardzo tęsknią za tobą . Byłeś niesamowitym człowiekiem, oddanym i dostępnym dla wszystkich. Ci którzy Cie znali będą mieć Cię w pamięci. Zawsze będziemy mieć pozytywne wspomnienia o tobie, o twoich żartach, podróżach,o twojej dobroci, hojności, twojej wielkiej duszy w ogóle. Nauczyłeś mnie, że wszyscy ludzie - nawet z najbardziej skrajnymi opiniami - zasługują na wysłuchanie i że bez względu na naszą kulturę, nasze przekonania i pochodzenie wszyscy jesteśmy równi. Kocham cię tato, będę trzymać cię blisko mnie, w moim sercu, jako przewodnika, a jednocześnie cenny przykład. Strasznie za tobą tęsknię . Zostawiasz wielką pustkę w moim życiu, jeśli nie wydajesz się być ze mną, że nie mogę cię dotknąć, zobaczyć ani usłyszeć, wiem, że zawsze będziesz nad nami czuwał, jak zawsze . Pożegnanie. Kocham Cię.

Facebook/Pascal Brodkicki

Każdy, kto stracił ukochanego rodzica, świetnie zrozumie pełne tęsknoty i wdzięczności słowa Pascala. Nam pozostaje złożyć jemu i jego najbliższym najszczersze kondolencje.

O tym pisaliśmy: Zbliżają się wybory prezydenckie. Szymon Hołownia nie szczędził słów odnośnie sporu polityków

Zerknij też tutaj: Fakt, o którym pojęcia nie mają miliony Polaków. Lekarka mówi wprost, jaki wpływ na nasze płuca mają maseczki ochronne