Jak podaje "Lelum", narzeczonym Anny Dereszowskiej jest 35-letni dyrektor marketingu dużej firmy, Daniel Duniak. Para zdecydowała się na terapię dla par mimo, żę póki co są narzeczonymi.

Terapia "prewencyjna"

Jak opowiedziała "Życiu na gorąco", skusiła się na psychoterapię dla par, aby zapobiegać ewentualnym problemom w związku. Dla Anny i Daniela, wzajemna troska jest najważniejsza. Narzeczeństwo doczekało się synka Maksa, chłopczyk ma już dwa lata. Anna przyznaje:

Instagram/Anna Dereszowska

Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Korzystamy z pomocy terapeutycznej, bo jest nam potrzebna przy tempie życia, które prowadzimy.

Faktem jest, że zawody aktorki i dyrektora marketingu w dużej firmie, nie pozwalają na zbyt wiele wolnego czasu tylko dla siebie nawzajem. Aktorka wyznała, jak wygląda ich codzienność argumentując tym samym decyzję o psychoterapii.

Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie. Ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje, i której zdarza się, jak każdej kobiecie, mieć swoje nastroje, wzloty i upadki.

Anna zwykle nie publikuje zdjęć z wizerunkiem Daniela, jednak w styczniu, w dzień jego urodzin nie mogła się powstrzymać.

Może zainteresuje Cię to: PIĘKNE, ZDOLNE I POPULARNE. POLSKIE AKTORKI DWUDZIESTEGO WIEKU

O tym pisaliśmy: CO ŁĄCZY ANNĘ JANTAR I MARYLĘ RODOWICZ? PRZEZ WIELE LAT TRZYMAŁY TO W SEKRECIE