Od tego czasu jest to mój główny sposób na odmłodzenie twarzy. Dla mnie to naprawdę urocze, a co najważniejsze — dom!

Następnie sąsiad właśnie wprowadził się do naszego domu. Wyglądała bardzo dobrze, zawsze zadbana, więc byliśmy pod wrażeniem, że ma 69 lat. Nawet nie sądziliśmy, że jest na emeryturze.

Życie w sąsiedztwie nie było łatwe, w młodości straciła rodziców, a potem nagle została wdową. Została sama z czwórką dzieci. Wychowałem je sam, było mi bardzo przykro z powodu tej kobiety.

Mieszkała jak my - ciągły brak pieniędzy, wiele problemów, dzieci i wnuki. Jednak jej wygląd był po prostu imponujący. Natychmiast zaczęliśmy pytać ją o sekret jej młodości.

Kobieta powiedziała, że ​​biegnie każdej nocy i stara się dobrze zjeść. I powiedziała mi o kremie, który sama robi. Używa go od 15 lat!

Powiem ci jedno, ja też zrobiłem ten krem. Używam go od 3 lat. Oczywiście głębokie zmarszczki nie wygładzą się, ale małe stały się znacznie mniejsze. W ciągu tych trzech lat liczba zmarszczek nie rośnie!

Ogólnie wierzcie lub nie ... oto najprostszy przepis.
Użyj następujących składników:

100 g śmietany;

jedno surowe żółtko kurzego;

jedna łyżka płynnego miodu (jeśli nie ma płynu, będzie musiał stopić się w kąpieli wodnej kandyzowanej);

łyżeczka soku z cytryny;

dwie łyżki deserowe dobrego koniaku.

Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki i włóż do szklanego słoika i przechowuj w lodówce. Nakładaj na twarz na noc przed snem, przytrzymaj przez 20 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą.

Lepiej nie robić tego rano, zwłaszcza jeśli wychodzisz na zewnątrz. Sok z cytryny może powodować pigmentację.

Moi przyjaciele nazywają ten krem ​​maską, ponieważ należy go zmyć. Jednak nie nazywam tego tak, dla mnie jest to najlepszy magiczny krem ​​domowej roboty!

W końcu to nie jest kategoria, ale wynik.

Czy samodzielnie przygotowujesz produkty do pielęgnacji skóry?

Przypomnij sobie o… BĘDĄ KARY ZA BRAK SEGREGACJI ŚMIECI? POLSKIE WŁADZE ZNALAZŁY SPOSÓB NA ZAPOMINALSKICH

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: MIASTO ZNALAZŁO SIĘ W TURYSTYCZNYM RANKINGU NA CZASY KORONAWIRUSA. ZA CO NAS POCHWALONO?

Portal Życie pisał również o… CZY W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM UCZNIÓW CZEKA KONTYNUACJA NAUKI ONLINE? MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI PRZEKAZAŁ NIEPOKOJĄCE WIEŚCI