Makijaż sylwestrowy, obowiązkowo, musi zawierać w sobie odrobinę szaleństwa. Brokat i cekiny to nieodłączne elementy sylwestrowej stylizacji. Taki sam błysk musi więc być na twarzy. To właśnie 31 grudnia kobiety decydują się na makijaże, których zdecydowanie nie nałożyłyby w dzień powszedni.

Jak wiadomo, makijaż ma podkreślać urodę. Niestety, czasem bywa tak, że efekt jest odwrotny, a nasze starania sprawiają, że wyglądamy gorzej niż naturalnie. Zdarza się tak, że po prostu mniej znaczy więcej, nawet jeśli przygotowujemy się na jedyną taką noc w roku.

Nawet najnowsze trendy stawiają na naturalność. Rozświetlona, gładna cera oraz delikatnie podkreślone oczy to w tym sezonie strzał w dziesiątkę. Makijażystki podkreślały, iż nawet w sylwestrową noc kobiety powinny postawić na "make up, no make up".

Takim makijażom mówimy stanowcze nie!

Niestety, wciąż wiele pań uważa, że to mocne oko jest hitem. Czerń na całej powiece lub inny wyrazisty kolor odszedł już do lamusa. Nie wszyscy jednak o tym pamiętają...

Kluczem udanego makijażu są brwi. To właśnie ten element jest najtrudniejszy w upiększaniu. Wiele pań nie potrafi malować brwi, przez co, często ich makijaże wyglądają komicznie. Jak radzą stylistki najmodniejsze są naturalne, szerokie, lekko podkreślone brwi.

Aby takie uzyskać, najlepiej wybrać się do odpowiedniego stylisty, który nada im kształt pasujący do naszej twarzy. Ups... Chyba nie wszyscy o tym wiedzą.

Czasami panie chcą wyróżniać się z tłumu, przez co stawiają na dość oryginale i niecodzienne triki. Cekiny na twarzy czy sztuczne rzęsy na pół czoła to już przeszłość. Teraz prawdziwym "hitem" są rzucające się w oczy brwi. W końcu, nie każda pani się na takie zdecyduje...Brawo za odwagę!

Jeśli uważacie, że to wciąż za mało szaleństwa, spójrzcie na to.

Drogie Pani - nie róbcie tego w domu!

Przypomnij sobie: NAJNOWSZY TREND W MAKIJAŻU. EFEKT „GLASS SKIN”. JAK GO UZYSKAĆ

Jak informował portal "Życie": TE NAWYKI ŹLE WPŁYWAJĄ NA CERĘ. CZEGO WARTO UNIKAĆ

Portal "Życie" pisał: MIELI BRAĆ ROZWÓD, A TERAZ WRZUCILI TAKIE ZDJĘCIA. CO NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE W RODZINIE KURZAJEWSKICH