Agnieszka Chylińska mimo ogromnej popularności, bardzo szanowała prywatność, szczególnie w kontekście swoich najbliższych. Artystka do pewnego czasu praktycznie wcale nie mówiła na temat swojej rodziny. Dopiero niedawno wyjawiła prawdę na temat swojej rodziny.

Zaczęła mówić prawdę

Znana gwiazda jest mamą trójki dzieci. Kiedy w Polsce rozgorzała dyskusja na temat aborcji, piosenkarka wyjawiła, z czym musi zmagać się na co dzień.

- Nigdy się nie żaliłam. Nigdy nie opowiadałam publicznie o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski (...) Dlatego szczególnie mnie, jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne – pisała wówczas Chylińska.

To dla niej terapia

Teraz, jak podaje portal Pomponik, gwiazda wydała swoją kolejną płytę. Jak wyznała podczas rozmowy w „Dzień Dobry TVN” jest to jedna z jej najszczerszych płyt, na której wyznała prawdę o swojej rodzinie i codziennych problemach.

Jak zaznaczają różnorodne media, na płycie pojawił się utwór „Synu”, który z dużym prawdopodobieństwem dedykowany jest jednemu z dzieci Chylińskiej. Z tekstu można wywnioskować, że gwiazda praktycznie co noc płacze z powodu choroby swojego syna. Jak zaznacza sama gwiazda, nowa płyta była dla niej formą terapii, dzięki której przepracowała wiele swoich problemów.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE