Najnowszy wpis, który pojawił się w mediach społecznościowych jednej z najbardziej popularnych i lubianych artystek w Polsce, Agnieszki Chylińskiej zwrócił uwagę wielu osób. Piosenkarka zebrała się na niezwykle szczere i otwarte wyznanie, w którym zdradziła prawdę o jej doświadczeniach z przeszłości. Fani mocno ją wspierają! Co takiego powiedziała?

Agnieszka Chylińska bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych i szanowanych artystów polskiej sceny muzycznej. Jej fenomenalny głos sprawił, że przez lata kariery zebrało się wokół niej mnóstwo oddanych fanów. Ponadto, ogromna metamorfoza, jaką przeszła gwiazda także budzi podziw.

Artystka coraz częściej w mediach otwiera się przed fanami zdradzając swoje przemyślenia bądź wydarzenia, jakie ją spotkały. Ostatni wpis wywołał lawinę komentarzy!

Nie miała szczęścia w miłości

Okazuje się, że Agnieszka Chylińska zanim poznała obecnego męża nie miała szczęścia w miłości. Jak wspomina, wielokrotnie druga osoba łamała jej serce.

- Zawsze przy mnie musiał być ktoś. Sama dla siebie nie miałam sensu. Tylko gdy był ON, to siebie widziałam, ale oczami JEGO. Nie było ważne czy traktował mnie tak, czy siak. Był. Raz jeden na dłużej, raz drugi na krócej. Przesypywanie pustych dni w oczekiwaniu na kolejną MIŁOŚĆ, co rozerwie mi serce na strzępy, było zawsze najtrudniejsze. Bo się czuło NIC. Pisało się tylko wtedy gdy się płakało z euforii lub z rozpaczy - wyznała artystka.