Portal „Lelum” podaje nowe informacje na temat Bogumiły Wander. Nieco więcej o jej stanie zdrowia ujawnił właśnie jej mąż.

Krzysztof Baranowski zdradził, że z jego ukochaną nie jest już najlepiej. Choć jej stan fizyczny jest dosyć dobry, tego samego nie można powiedzieć o mentalnym. U legendarnej prezenterki został zdiagnozowany Alzheimer przez co nie orientuje się do końca co się wokół niej dzieje nawet wtedy gdy odwiedza ją mąż.

„Rozmawiamy sobie, każdy na swój temat, bo ona żyje w swoim świecie. Nie sądzę nawet, żeby odnotowywała, że jestem obok tak często. A ja bywam u niej, jak tylko mogę, bo jak wypłynę, to nie ma mnie przez kilkanaście dni” – mówi Krzysztof Baranowski.

Zdradził on także, że czeka na nią dom, choć wątpliwe jest by kiedykolwiek do niego wróciła. Wymaga ona całodobowej lekarskiej opieki dlatego musi przebywać w ośrodku. Jej stan nie pozwala na wyjście.

Jest to smutna historia dla męża prezenterki. Para przeżyła razem ponad czterdzieści lat. Poznali się w 1979 roku i musieli pokonać wiele trudności. W tamtym czasie oboje byli w innych związkach małżeńskich.

Pobrali się wiele lat później bo dopiero w 2005 roku. Niestety na ostatnie lata cieniem rzuciła się choroba. Sytuację skomplikowała również pandemia. Przez wiele miesięcy Krzysztof Baranowski nie mógł nawet odwiedzać żony co bardzo zaszkodziło Bogumile Wander biorąc pod uwagę jak postępującą choroba jest Alzheimer.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski / YouTube: Magazyn VIVA!
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski / YouTube: Magazyn VIVA!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Trwają poszukiwania 23-letniego Bartłomieja. Wyszedł do pracy i ślad po nim zaginął. Policja prosi o pomoc

Jak informował portal „życie.news”: Kabaret Neo-Nówka nie zamierza poprzestać na skeczu "Wigilia 2022". Co z ich planami ma wspólnego Danuta Holecka

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Żona Karola Strasburgera zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej małżeństwa. Co na to prowadzący "Familiadę"

Sprawdź również ten artykuł: To niepokojące wieści dla Polaków. Czy chmura radioaktywna może dotrzeć do Polski. W razie zagrożenia możemy mieć problem