Jak przypomina portal "Lelum", związek Małgorzaty Weremczuk i Karola Strasburgera od początku budził wiele emocji. Ich główną przyczyną była spora różnica wieku pomiędzy partnerami, wynosząca aż 37 lat. Wielu wróżyło, że związku nie czeka szczęśliwy koniec. Stało się jednak inaczej. Para nie tylko zdecydowała się na ślub, ale i doczekała narodzin córki. Jak swoje małżeństwo postrzegają Karol i Małgorzata Strasburgereowie?

Małgorzata Strasburger o swoim małżeństwie

Nie tak dawno Małgorzata i Karol Strasburgerowie świętowali 3. rocznicę ślubu. Z tej okazji żona prowadzącego "Familiadę" postanowiła podzielić się refleksją na temat swojego małżeństwa. Zrobiła to publikując w mediach społecznościowych wpis, w którym postanowiła podzielić się trzema zasadami, którymi kieruje się w małżeństwie.

Pierwsza z nich mówi o tym, że w małżeństwie nie tylko trzeba się kochać, ale także lubić. To pozwala na szczerość i poruszanie nawet najtrudniejszych tematów. Druga zasada mówi o tym, że trzeba iść przez życie trzymając się za ręce i to niezależnie od tego, że czasem trzymana dłoń drętwieje.

Karol Strsburger i Małgorzata Weremczuk/YouTube @Health & Fitness
Karol Strsburger i Małgorzata Weremczuk/YouTube @Health & Fitness
Karol Strsburger i Małgorzata Weremczuk/YouTube @Health&fitness

Na koniec dodała, że udane małżeństwo to wypadkowa znalezienia "właściwej osoby i bycia właściwą osobą". Jak na te słowa zareagował Karol Starasburger.

Karol Strasburger skomentował słowa swojej żony

Karol Strasburger nie ukrywał, jakie emocje wywołały w nim słowa jego żony. Stwierdził, że to, co napisała, jest piękne. Dodał, że wpis jego ukochanej w pełni wyczerpuje temat i on sam nie ma zbyt wiele do powiedzenia na ten temat.

"Nie zabierzemy ze sobą do nieba nic, a zostawimy wspomnienia, więc niech będą one cenne i piękne!" - dodał Karol Strasburger.

Spodziewaliście się, że Karolowi i Małgorzacie Strasburgerom uda się stworzyć wyjątkową rodzinę?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski zabiera głos w sprawie opieki nad synem. Wskazał, jakiego orzeczenia sądu chciałby najbardziej

Zobacz, o czym jezcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Chłopiec nieustannie kaszlał i miał problemy z oddychaniem. Przyczyna dolegliwości zaskoczyła wszystkich

O tym się mówi: Zaginęła 11-letnia dziewczynka. Policja prowadzi poszukiwania nastolatki