Stowarzyszenie zagubieni poinformowało o zaginięciu 11-letniej Kateryny Avdasovej. Dziewczynka po raz ostatni widziana była w środę 17 sierpnia bieżącego roku w miejscowości Wieliczka, gdzie mieszkała. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu nastolatki.

Zaginęła Kateryna Avdasova

Do zaginięcia Kateryny Avdasovej doszło w środę 17 sierpnia. Dziewczynka między godziną 9:30 a 12:00 opuściła miejsce zamieszkania i ślad po niej zaginął. 11-latka do tej pory nie wróciła, a jej bliskim nie udało się nawiązać z nią żadnego kontaktu.

Z ustaleń, jakie do tej pory poczyniły służby, wynika, że dziewczynka mogła przebywać na terenie Krakowa. Kateryna ma 164 cm wzrostu i długie cimne blond włosy. Ma niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. Nie posiadamy informacji, w co mogła być ubrana dziewczynka w chwili zaginięcia.

Prowadzący poszukiwania 11-latki funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy posiadają informacje pomocne w ustaleniu, co stało się z dziewczynką i gdzie może aktualnie przebywać. Można to zrobić drogą telefoniczną, dzwoniąc na numer 47 83 41 227 bądź na numer alarmowy 112.

Inormacje na temat zaginionej dziewczynki można zgłaszać anonimowo, wysyłając wiadomość mailową pod adres zaginienicalapolska@gmail.com bądź wiadomość prywatną wysłaną za pośrednictwem profilu Stowarzyszenia Zagubieni cała Polska na Facebooku.

Każdy, nawet z pozoru błachy szczegół może pomóc odnaleźć 11-latkę i pomóc jej wrócić do domu i bliskich. Mamy nadzieję, że dziewczynkę uda się odszukać całą i zdrową.

Widzieliście Katarynę Avdasovą? A może macie inne informacje, które pomogą ją odnaleźć?

To też może cię zainteresować: Zwolennicy Krzysztofa Jackowskiego nie mają wątpliwości. Jasnowidz z Człuchowa przewidział to, czego jesteśmy teraz świadkami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Julia Wróblewska prosi o pomoc. Chodzi o objawy tajemniczej choroby. Co teraz dopadło aktorkę

O tym się mówi: Lada dzień rusza wypłata czternastej emerytury. Kto może liczyć na dodatkowe świadczenie, a komu świadczenie nie przysługuje