Jak podaje portal "Super Express", Antek Królikowski utrzymuje, że chciałby utrzymywać kontakt ze swoim synem. Składając pozew rozwodowy aktor zdecydował się wystąpić również o zabezpieczenie kontaktów z Vincentem. Dokładnie określił przy tym, jak miałyby wyglądać. Antek Królikowski nie ukrywa, że chciałby, aby on i Joanna Opozda sprawowali opiekę nad chłopcem w sposób naprzemienny.

W oczekiwaniu na koniec małżeństwa

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie tak dawno obchodzil pierwszą rocznicę ślubu. Niestety nie udało im się dotrwać do nich razem. Para rozstała się jeszcze przed narodzinami ich wspólnego syna, po tym, jak Antek związał się z inną kobietą.

Aktor chciałby, aby rozwód zapadł bez orzekania winy. Królikowski w swoim wniosku prosi o zabezpieczenie kontaktów z Vincentem i opiekę nad nim, która miałaby się odbywać w miejscu zamieszkania Joanny Opozdy.

Przez jakiś czas po rozstaniu, parze udawało się nie prać publicznie brudów. Wszystko zmieniło się po odwołanych chrzcinach małego Vincenta, które zapoczątkowały lawinę wzajemnych oskarżeń i zarzutów. Część internautów staje po stronie Opozdy, część Królikowskiego. Niezależnie od tego, nikt nie ma wątpliwości, że najbardziej cierpi na tym ich syn.

Antek Królikowski chciałby opieki naprzemiennej

Z ustaleń portalu "Super Express" wynika, że Antek Królikowski chciałby widywać syna dwa razy w ciągu tygodnia w dni powszednie przez okres dwóch godzin, a także w co drugi weekend przez siedem godzin. W rozmowie z tabloidem Królikowski zdradził, że najardziej satysfakcjonującym rozwiązaniem byłoby sprawowanie opieki naprzemiennej.

"Mimo to cieszę się z każdej nawet jednej godziny tygodniowo spędzonej z synem i wierzę, że docelowo sąd zabezpieczy opiekę naprzemienną tak, abym mógł realnie uczestniczyć w jego życiu" - mówi Antek Królikowski, dodając, że póki co, widuje się z synem tylko w mieszkaniu swojej byłej partnerki, ale ma nadzieję, że będzie miał okazję zabrać go choćby na spacer.

Myślicie, że Antek Królikowski ma szansę na opiekę naprzemienną?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Nie pójdę do żadnego domu opieki", ojczym odmówił jej i poprosił, żeby zabrała go do siebie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ciekawe wieści dla fanów programu The Voice Senior. Będą znaczące zmiany

O tym się mówi: Kolejna wpadka Idy Nowakowskiej podczas transmisji na żywo. Tym razem mocno najadła się wstydu