Wielokrotnie już na łamach naszego portalu wspominaliśmy o meandrach występów podczas transmisji na żywo. Tego typu praca prezentera lub dziennikarza wymaga szeregu cech, które pozwolą zabłysnąć podczas rozmowy z gościem, ale także wybrnąć z trudnej sytuacji, których podczas transmisji na żywo nie brakuje.

Ida Nowakowska mogła lepiej przygotować się do pracy?

Co pewien czas Media obiegła informacja na temat wpadki któregoś z prowadzących program na żywo. Są to najczęściej zabawne sytuacje, na które pracownicy telewizji nie mają wpływu, lecz bywa też tak, że prowadzący mogą zaskoczyć widzów brakiem wiedzy w danej dziedzinie.

Jednak Ida Nowakowska, która wystąpiła 15 sierpnia w poniedziałek w Elblągu, jako prowadząca uroczystości związane z dniem wojska polskiego, dobrze wiedziała, kogo będzie zapowiadała podczas koncertu piosenki wojskowej państw NATO. Mogła zatem rzetelnie przygotować się na temat zapowiadanego przez nią gościa zagranicznego.

Chodzi o aktualnego wokalistę znanego zespołu Captain Jack, Bruce'a Lacy'ego, którego historię z przeszłości związaną ze służbą wojskową Ida Nowakowska pomyliła ze służbą armii amerykańskiej, jaką odbył niegdyś dawny wokalista i założyciel zespołu Franky Gee. Problem polega na tym, że ten drugi, które faktycznie służył w wojsku zmarł w 2005 roku, a na osobliwą pomyłkę idę Nowakowskiej zwróciła uwagę dziennikarka Sylwia czubkowska na swoim twitterowym profilu.

"- Zanim został super gwiazdą był amerykańskim żołnierzem - Ida Nowakowska zapowiadając Captain Jack. Tyle, że oryginalny wokalista Franky Gee, który był w US Army zmarł w 2005 r. A śpiewa najpewniej Bruce Lacy, który doświadczenie zdobywał w grupie striptizerów Erotic Tigers" - zwróciła uwagę redaktor naczelna jednego z serwisów informacyjnych.

Co sądzicie o braku przygotowania Idy Nowakowskiej?

O tym się mówi: Ciekawe wieści dla fanów programu The Voice Senior. Będą znaczące zmiany

Zerknij tutaj: Na antenę TVP wraca hitowy format. Wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć pierwszy odcinek programu "Rolnik szuka żony"