Wciąż pamiętamy emocje związane z poprzednią edycją programu The Voice Senior. Wszyscy uczestnicy mogą pochwalić się niesamowitymi osiągnięciami, a wielu z nich odnalazło przed sobą znacznie więcej możliwości związanych ze śpiewaniem, niż przed pokazaniem się w telewizji szerszej publiczności.

Rusza emocjonująca praca nad czwartym sezonem The Voice Senior. Będą ciekawe zmiany w jury

Teraz Super Express donosi, że produkcja kasowego talent-show rozpoczęła już intensywną pracę nad czwartym sezonem. Dlatego też na planie The Voice Senior 4 zaczęli swoje zmagania kolejni uczestnicy o niesamowitych talentach wokalnych. Jak się okazuje, zajść mają dość poważne zmiany związane ze składem jury, który obecnie zasila Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski.

Jak donosi super express, do zacnego grona jurorów The Voice Senior 4 dołączyć mają prawdziwe gwiazdy. Jedno z nich jest debiutująca w loży jurorskie Alicja Węgorzewska, która od lat raczy nas syn niesamowity śpiewem operowym kropka drugą postacią mającą zasiąść w fotelu jurora ma być Tomasz Szczepanik, który literuje popularnemu zespołowi Pectus.

[...] Będę szukała głosów świadomych, mocnych. Głosów, które wspaniale pokażą możliwości interpretacyjne uczestnika. Głosów o nieoczywistej barwie. No i oczywiście głosów porywających publiczność. Liczę na wspaniałą zabawę, nowe przyjaźnie i odkrycie talentów na miarę Susan Boyle - wyznała Alicja Węgorzewska w jednym z wywiadów.

Susan Boyle jest szkocką piosenkarką, która jest najbardziej znana z zakończonego sukcesem występu w programie talentów „Britain's Got Talent”. Występ przetarł jej szlak do stania się jedną z najsławniejszych współczesnych piosenkarek. W listopadzie 2009 roku wydała swój debiutancki album „I Dreamed a Dream” i odniosła oszałamiający sukces. Każdy uczestnik The Voice Senior także ma szansę na taki sukces!

O tym się mówi: Ważna informacja dla milionów Polaków. W 2023 roku urzędnicy będą sprawdzać nasze domy. O co chodzi

Zerknij: Z życia wzięte. Mój mąż i ja głodowaliśmy, żeby nasze dzieci miały wszystko, czego potrzebowały