Całe życie poświęciliśmy naszym dzieciom, ale na starość zostaliśmy sami. Mój mąż i ja przyjaźnimy się od dzieciństwa, a kiedy miałam 18 lat, pobraliśmy się. Zawsze mieliśmy mało pieniędzy, a odkąd zaszłam w ciążę, mój mąż porzucił studia i poszedł do pracy.

Poświęciliśmy naszym dzieciom najważniejsze lata młodości

Po tym, jak nasza sytuacja finansowa trochę się poprawiła, po raz drugi zaszłam w ciążę. Zrozumieliśmy, że będzie nam ciężko, ale postanowiliśmy nie pozbywać się naszego dziecka. Urodziłam. Było mi bardzo trudno, bo nie było komu pomóc, byłam sama, a mąż pracował dzień i noc, żeby nadążyć.

Kiedy miałam 30 lat, urodziłam trzecią "pociechę". Przez cały ten czas było nam bardzo ciężko, ale staraliśmy się zrobić dla nich wszystko, co było konieczne. Dzieci dorosły i pozakładały własne rodziny.

Wszyscy mieli własne życie, współmałżonków, dzieci i pracę. Kupiliśmy mieszkanie dla dwójki naszych dzieci, a trzecia, nasza najmłodsza córka, studiowała za granicą, a to też nas dużo kosztowało.

Spędziliśmy na nich całą młodość. Cały czas myśleliśmy o pożyczkach, które zaciągnęliśmy dla dobra dzieci. Mój mąż wszystko wziął na siebie, całe spłacanie, a ja byłam ciągle zajęta dziećmi. I nie mieliśmy czasu na oglądanie się wstecz, bo jesteśmy już starzy ludzie.

Dzieci kłamią w żywe oczy, że nie odwiedzają nas, bo są bardzo zajęte

Mój mąż zachorował, a nasze dzieci nawet go nie odwiedziły. Najstarsza córka powiedziała, że ​​stale była z dziećmi, ale moi znajomi widzieli ją z przyjaciółmi w kawiarni. Syn powiedział, że jest stale w pracy, chociaż publikował zdjęcia z Egiptu w sieciach społecznościowych, a najmłodsza córka była za granicą i nie mogła przyjechać.

Sama opiekowałam się mężem, bo bardzo go kochałam. Zdałam sobie sprawę, że jesteśmy zupełnie sami i oprócz nas dwojga nie mamy nikogo i powinniśmy myśleć tylko o sobie. To bardzo bolesne, kiedy oddajesz całe swoje życie dzieciom, a na starość nawet nie przychodzą, aby się z nami zobaczyć...

O tym się mówi: Katarzyna Sokołowska zaskoczyła swoich fanów. Pochwaliła się zdjęciami synka

Zerknij tutaj: Świadczenie 500 plus dla seniora trafi do większego grona odbiorców. Kto będzie mógł skorzystać z tej formy wsparcia