Dumnie prezentuje się jako rodzic, tym bardziej że zaznała w życiu późnego macierzyństwa, przed którym wcale nie zamierzała się bronić.

Katarzyna Sokołowska obecnie nie widzi świata poza synkiem

Gdy dowiedziała się, że zostanie mamą, wiedziała bardzo dobrze, że jej organizm jest na tyle silny, aby prawidłowo poradzić sobie z tak ogromnym wysiłkiem, jak praca nad rozwojem drugiego człowieka. Przyznała kiedyś w wywiadzie, że jest pewna swojego ciała mimo wieku, gdyż dba o siebie i prowadzi zdrowy styl życia.

Zdjęcia opublikowane przez celebrytkę na instagramowym profilu ukazują jej synka, A konkretniej różowe stópki, maleńkie, zaciśnięte na jej palcu piąsteczki, a na jednym ze zdjęć widać nawet całego chłopczyka wraz z jego profilem twarzy.

W jednym z wywiadów powiedziała niedawno, że aktualnie jest sfokusowana na nowej roli życiowej, jaką jest bycie mamą - Jestem skupiona na roli mamy. Mamy teraz sezon urlopowy, więc świetnie się to wszystko ułożyło, ale dla kobiety, która ma dziecko, wydaje mi się, że pewne sprawy są po prostu oczywiste. Często mówię o tym w wywiadach, że jestem na pewnym etapie życia, który jest dla mnie niesamowity - przyznała, nie kryjąc wzruszenia.

Co o tym sądzicie? 49-latka odważnie weszła w całkowicie nowy rozdział jej życia i w całkiem nową rolę, która już nigdy się nie skończy. Pomimo powstałego wokół niej zamieszania i krytyki z powodu ryzyka, jakie zwiększa się wraz z wiekiem kobiety, celebrytka nie straciła głowy, no, chyba że dla własnego dziecka!

O tym się mówi: Z życia wzięte. Moja teściowa wystawiła nam rachunek za opiekę nad wnukami

Nie przegap takiego newsa: Świadczenie 500 plus dla seniora trafi do większego grona odbiorców. Kto będzie mógł skorzystać z tej formy wsparcia