Jak podaje portal "Plotek", fani programu "Rolnik szuka żony" mają ogromne powody do radości. Format po raz kolejny zagości w ramówce stacji. Pierwszy odcinek 9 edycji miłosnego show zagości na antenie TVP1 już na początku września.

"Rolnik szuka żony" znów na antenie TVP!

Program "Rolnik szuka żony" okazał się wielkim hitem Telewizji Polskiej. Program, którego gospodynią od początku jest Marta Manowska, zdobył rzeszę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na start kolejnego sezonu.

Wiosną miliśmy okazję zobaczyć zerowy odcinek nowej edycji. Zaprezentowało się w nim 8 kandydatów, choć nie wszystkich będziemy mieli szansę zobaczyć w najnowszych odcinkach. Swoją szansę na znalezienie miłości dostaną ci, którzy dostali największą liczbę listów od potencjalnych kandydatek.

Póki co, nie wiadomo, kto dokładnie pojawi się w nowych odcinkach. Wiemy za to, kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek miłosnego show. Z informacji podanych przez portal "Wirtualne Media" wynika, że program "Rolnik szuka żony" pojawi się na antenie TVP1 w niedzielę 4 września o godzinie 21:15.

Marta Manowska straciła pracę w "The Voice senior"

Po sukcesie, jaki odniósł program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska dostała szansę poprowadzenia kolejnych formatów. Została gospodynią "Sanatorium miłości", a potem współprowadzącą program "The Voice Senior".

W piątkowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" potwierdzono krążące od jakiegoś czasu doniesienia, że Marta Manowska nie poprowadzi już formatu "The Voice senior". W tej roli zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską.

Jesteście ciekawi nowej odsłony programu "Rolnik szuka żony"?

To też może cię zainteresować: Rosyjska propaganda po raz kolejny uderza w prezydenta Andrzeja Dudę. Sieć obiegły nieprawdziwe informację

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny zabrał głos w sprawie dzieci urodzonych dzięki metodzi in vitro. Jego wpis rozwiewa wszelkie wątpliwości

O tym się mówi: Koszmar na jednej z porodówek w Polsce. "Kazali jej rodzić naturalnie, zamiast skupić się na ratowaniu jej życia"