Jak przypomina portal "Super Express", odświeżona wersja skeczu "Wigilia", którą Neo-Nówka zaprezentował 30 lipca w Koszalinie, wywołał spore zamieszanie. Skecz wymierzony w obóz władzy i po części również w opozycję to nie ostatnie słowo kabaretu. Co z cała sprawą wspólnego ma prowadząca "Wiadomości" Danuta Holecka? Sprawdźcie!

Neo-Nówka na nowej Wigilii się nie skończy

Odświeżona wersja skeczu "Wigilia", wywołała niemałe poruszenie i doczekała się licznych recenzji. Wiele osób nie miało wątpliwości, że to, co Neo-Nówka pokazała w nowej odsłonie skeczu, to smutny opis rzeczywistości. Nie brakowało osób, które poczuły się dotknięte skeczem, nie brakło w tym gronie polityków i wyborców obozu władzy.

Zapowiedzi Neo-Nówki wskazują, że nie zamierzają poprzestać na wigilijnej szpili wibitej w obóz władzy. Być może doczekamy się skeczu, w którym grupa weźmie na warsztat wydanie"Wiadomości" z poniedziałku 15 sierpnia.

To właśnie wtedy Danuta Holecka mówiła o relacjach z bitwy warszawskiej, które wskazywały, że na polu walki pojawiła się Matka Boska. Nie tylko słowa dziennikarki i ton, jakimi je wypowiedziała, przykuły uwagę Neo-Nówki i bardziej krytycznych widzów. W pewnym momencie za plecami znajdującej się przed sceną w Elblągu Holeckiej, wystrzeliły fajerwerki.

Chłopaki z Neo-Nówki postanowili skomentować całe zdarzenie w mediach społecznościowych. "(...) oj będzie kolejny update "Wigilii". P.S. Najlepsze są te fajerwerki w odpowiednim czasie".

Myślicie, że ta relacja Danuty Holeckiej stanie się kanwą do nowego skeczu Neo-Nówki? Jesteście ciekawi, jak poradziliby sobie z tematem?

To też może cię zainteresować: Żona Karola Strasburgera zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej małżeństwa. Co na to prowadzący "Familiadę"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lada dzień rusza wypłata czternastej emerytury. Kto może liczyć na dodatkowe świadczenie, a komu świadczenie nie przysługuje

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński przyłapany z tajemniczym pakunkiem. Czy dostarczył mu go sam premier Mateusz Morawiecki