Z jakiegoś tajemniczego powodu uznano, że warto wspomnieć o tym, że prezes Prawa i Sprawiedliwości przyłapany został z czymś, co zdecydowana większość mieszkańców Polski z pewnością posiada, tylko wielokrotnie tańsze...

Zdjęcia z Jarosławem Kaczyńskim. Co jest w papierowej torbie? Możesz ją zobaczyć TUTAJ

Tym razem przyuważano Jarosława Kaczyńskiego, który po szeregu różnych spotkań, jakie odbył 16 sierpnia we wtorek, udał się z biura Prawa i Sprawiedliwości, umiejscowionego przy ulicy Nowogrodzkiej prosto do domu, a gdy wysiadł z limuzyny, w dłoni polityka fotoreporterzy zauważyli papierowy pakunek. Według relacji płynących od Super Expressu, ostatnim spotkaniem, jakie szef Prawa i Sprawiedliwości odbył tego dnia, było przybycie do centrali premiera Mateusza Morawieckiego.

Internet zalały spekulacje, czy to właśnie premier Morawiecki dostarczył prezesowi Prawa i Sprawiedliwości papierowy pakunek z pieczywem pochodzącym z jednej z popularnych piekarni w Warszawie.

Tabloid podał także inną, równie fascynującą teorię. Wedle niej, Jarosław Kaczyński miał ów pakunek z pieczywem przez cały dzień w limuzynie, którą przemieszcza się po kraju. Miałby dojadać resztki, których nie zdążył spałaszować wcześniej - Czy pieczywo dowiózł Kaczyńskiemu sam premier Morawiecki? A może Jarosław Kaczyński decyduje się na dojadanie pieczywa zakupionego wcześniej w ciągu dnia? Ta jedna prozaiczna rzecz prowadzi do tak wielu pytań - czytamy newsa w Super Expressie.

Będąc jednak dobrej myśli, wierzymy, że w torebce trzymanej przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego, były niezwykle drobie bułeczki, które trafiły na wieczorny stół, zasiadającego do kolacji prezesa PiS.

O tym się mówi: W ten dzień "Matka Boża ukazała się dwa razy". To był wyjątkowy dzień

Zerknij tutaj: Ta sztuczka cieszy się popularnością na całym świecie. Pozwala sprawdzić, czy nie jesteśmy podglądani w przymierzalni