Jak podaje portal "O2", nadchodząca jesień nie dla wszystkich znaków zodiaku będzie sprzyjającym okresem. Astrolodzy wskazali znaki zodiaku, które wraz z nastaniem kolejnej pory roku, będą musiały zmierzyć się z niezwykle trudnymi wyzwaniami. Które znaki zodiaku powinny zachować wyjątkową ostrożność i przygotować się na niezbyt dobrą jesień?

Jesień nie dla wszystkich zapowiada się dobrze

Choć wciąż możemy cieszyć się latem i sprzyjającą aura, myśli wielu z nas mkną już ku zbliżającej się jesieni. Astrolodzy przestrzegają jednak, że nie wszystkim znakom zodiaku nadchodząca wielkimi krokami pora roku, przyniesie szczęście. Nie wszystkim fortuna będzie sprzyjać. Czeka ich naprawdę trudny czas.

Jednocześnie astrolodzy uspokajają, to, że los nie będzie im szczególnie przychylny, tylko od nich samych zależy to, jak przetrwają ten czas. Zły los może szybko się odmienić. I nawet jeśli jesień nie będzie im sprzyjać, zima może okazać się przychylniejsza.

Baran

Baran to pierwszy ze znaków zodiaku, który nie może liczyć na uśmiech losu nadchodzącą jesienią. Osobom urodzonym w tym właśnie znaku przyjdzie mierzyć się z problemami w pracy. Jedyne, co może ich uratować, to spokój. Bez niego niechybnie muszą spodziewać się powrotu na niższe stanowisko, a nawet utraty pracy. Trzymaj nerwy na wodzy i się nie poddawaj.

Baran/YouTube @Dobry Sennik
Baran/YouTube @Dobry Sennik
Baran/YouTube @Dobry Sennik

Rak

Raki muszą liczyć się z tym, że jesienią los będzie im rzucać kłody pod nogi. Niestety nienajlepiej wpłynie to na ich poczucie własnej wartości. Poczucie niemocy mocno da się we znaki Rakom, zmuszając ich do porzucenia marzeń i planów, jakie snuli. Smutek zdominuje jesień.

Rak/YouTube @Dobry Sennik
Rak/YouTube @Dobry Sennik
Rak/YouTube @Dobry Sennik

Skorpion

Łatwo nie będą miały także osoby urodzone w znaku Skorpiona. Jesień nie będzie sprzyjała zmianom, dlatego staraj się nie podejmować w tym czasie decyzji przełomowych i wywracających twoje życie do góry nogami. Czasem lepiej przeczekać złą passę i poczekać na odwrócenie się losu. Nie uciekaj w używki - nie rozwiążą twojego problumu.

Skorpion/YouTube @Dobry Sennik
Skorpion/YouTube @Dobry Sennik
Skorpion/YouTube @Dobry Sennik

Znaleźliście się w gronie jesiennych pechowców?

To też może cię zainteresować: Proboszcz parafii postanowił zatroszczyć się o godne życie na emeryturze. Z konta parafii zniknęło 2 miliony złotych. Kuria zabrała głos w sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piotr Kraśko niewygodny dla telewizji. Czy ma jeszcze szansę na powrót na antenę

O tym się mówi: To niepokojące wieści dla Polaków. Czy chmura radioaktywna może dotrzeć do Polski. W razie zagrożenia możemy mieć problem