Stowarzyszenie Zaginini w mediach społecznościowych podało informację o zaginięciu 23-letniego Bartłomieja Trojanowskiego. Mężczyzna widziany był po raz ostatni w środę 17 sierpnia bieżącego roku około godziny 6 rano.

Zaginął 23-letni Bartłomiej Trojanowski

Bartłomiej Trojanowski na co dzień mieszka w miejscowości Juliopol koło Sochaczewa. Ostatni raz widziano 23-latka w środę 17 sierpnia bieżącego roku, około godziny 6 rano. Młody mężczyzna wyszedł z domu do pracy. Niestety do niej nie dotarł. Nie wrócił też do domu, a jego bliscy nie mogą nawiązać z nim kontaktu.

Bartłomiej Trojanowski ma 180 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma brązowe włosy, które są krótko ostrzyżone i brążowe oczy. Nosi okulary korekcyjne. Niestety nie ma informacji o tym, w co 23-latek był ubrany, kiedy wychodził z domu w środowy poranek.

Bliscy zaginionego Bartłomieja i policja proszą wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, pomocne w ustaleniu, gdzie przebywa zaginiony, proszone są o kontakt. Można je przekazać dzwoniąc do Komendy Powiatowej w Sochaczewie na numer 47 705 52 22. Można również wykonać telefon pod numer alarmowy 112.

Informacje na temat zaginionego Bartłomieja Trojanowskiego można także przekazać anonimowo, wysyłając wiadomość mailową pod adres zaginienicalapolska@gmail.com. Każdy szczegół ma znaczenie i może pomóc rozwiązać sprawę zaginięcia młodego mężczyzny spod Sochaczewa. Liczymy na szczęśliwe zakończenie poszukiwań.

Widzieliście Bartłomieja Trojanowskiego?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński przyłapany z tajemniczym pakunkiem. Czy dostarczył mu go sam premier Mateusz Morawiecki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zwolennicy Krzysztofa Jackowskiego nie mają wątpliwości. Jasnowidz z Człuchowa przewidział to, czego jesteśmy teraz świadkami

O tym się mówi: Część seniorek mogłaby liczyć na wypłatę dwóch świadczeń. Gotowy projekt czeka w Sjemie. Kto mógłby skorzystać z rozwiązania