Od długiego czasu wiele osób zastanawiało się, kto będzie następcą królowej Elżbiety II. To już prawie pewne, że kolejną parą królewską będą książę William i księżna Kate. Co na to wskazuje?

Książę William i księżna Kate są małżeństwem już od kilku lat i mają trójkę dzieci. Wiadomo, że i książę, i jego najstarszy syn będą w przyszłości królami Wielkiej Brytanii, jednak mówi się, że tron już niedługo będzie należał do Cambridge’ów.

W czasopiśmie „Women’s Day” informowano, że królowa Elżbieta przekazała władzę Williamowi i Kate.

Jak donosi Jastrzabpost.pl, książę Karol dołączył do królowej, która otwierała Parlament na początku października. Karol jest spadkobiercą monarchini i pozostaje to niezmienne.

Zaznaczono, że o dziedziczeniu tronu decydują prawa parlamentu, a nie królowa, jednak istnieje możliwość ominięcia tego. Mówi się, że Elżbieta II miała już poinformować Karola, że tron będzie należeć do Kate i Williama.

Już w maju w „National Enquirer” pojawił się artykuł mówiący, że wolą królowej było, by książę William przejął tron od księcia Karola. Mówiło się o tym, że William mógłby w ten sposób uratować monarchię.

Tabloid donosił, że książę pozbędzie się ojca oraz brata, Harry’ego, by nie musieć walczyć o tron.

„National Enquirer” donosił także, że królowa Elżbieta II cierpi na demencję, ale gdy odzyskała na moment jasność umysłu, nazwała Williama i Kate kolejną parą królewską.

Książę William jest zdecydowanie bardziej lubiany niż książę Karol. Czas pokaże, kto otrzyma prawa do tronu.

Widziałeś już najnowsze wieści o królowej Elżbiecie? Redakcja pisała o tym tutaj: BRYTYJSKA MONARCHINI ZASKOCZYŁA STROJEM! CO ZNALAZŁO SIĘ NA JEJ SUKNI?

Słyszałeś już o najnowszych informacjach o rodzinie królewskiej? Polecamy: RODZINA KRÓLEWSKA ŚWIĘTUJE HALLOWEEN! ZA CO KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM PRZEBIORĄ SWOJE DZIECI?

Martyna Piotrowska