W ostatnich dniach Joanna Liszowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z leśnej przechadzki. Aktorka nie miała na sobie żadnego makijażu, co błyskawicznie zauważyli internauci. Fanom bardzo się spodobała w takiej naturalnej wersji, chociaż część z nich wyraziła swoje zaniepokojenie.

Wnioskując po hasztagach Joanna Liszowska aktywnie odpoczywa na łonie natury. Oddycha świeżym powietrzem, podziwia piękne widoki i uprawia sport. Jest szczęśliwa i kocha swoje życie. Jej selfie bez makijażu spotkało się z dużym odzewem wśród użytkowników Instagrama.

Zobacz również: WYBORY PARLAMENTARNE 2019! PKW PODAŁA INFORMACJE NA TEMAT FREKWENCJI

„Ślicznie”, „Piękna”, „Idealnie” to tylko kilka z wielu pozytywnych komentarzy udzielonych pod zdjęciem aktorki. Kilka osób zwróciło również uwagę na jej szczupłą twarz. „Chyba jest dieta?” – zapytała jedna z użytkowniczek portalu. „Ale Pani coraz szczupła. Zaczynam się o Panią martwić” – stwierdził ze smutkiem ktoś inny. Faktycznie Joanna Liszowska ostatnio trochę schudła.

Pojawił się także komentarz, że w czapce i kapturze Joanna Liszowska wygląda jak zakonnica. Fanom bardzo się spodobała jej naturalność. Aktorka bez makijażu wygląda równie dobrze. Oczywiście nie ma nic złego w kolorowych kosmetykach, ale równie fajnie jest oglądać twarze znanych osób w wersji saute. Dzięki temu widzimy, że są takimi samymi ludźmi jak my, a nie ideałami z okładki. Fajnie, że coraz więcej gwiazd decyduje się na taki krok.

Zobacz również: GWIAZDY RUSZYŁY NA WYBORY. CELEBRYCI DUMNIE CHWALĄ SIĘ ZDJĘCIAMI PRZY URNACH

Źródło: „kobieta.onet.pl”