To świetna informacja dla fanów piłki nożnej, a zwłaszcza dla wielbicieli pewnego legendarnego bramkarza. Iker Casillas wrócił do treningów. Sportowiec pochwalił się na Twitterze zdjęciem butów piłkarskich, których nie używał od wielu miesięcy. Casillas przerwał karierę po przebytym w maju zawale serca.

Przez ostatnie pół roku na ten dzień czekali fani popularnego piłkarza. Zawodnik FC Porto ogłosił, że wrócił do treningów i zrobił to w oryginalny sposób.

Opublikował na swoim profilu na Twitterze zdjęcie butów piłkarskich ubrudzonych świeżą trawą. Casillas podpisał fotografię: – Sześć miesięcy i trzy dni spędziłyście w szafie.

Jak na razie jego klub nie podał oficjalnej informacji na temat powrotu zawodnika do treningów. Z tekstu opublikowanego przez gazetę „As” wynika, że bramkarz trenował w trybie indywidualnym przez około 20 minut.

Chociaż po zawale przebytym 1 maja, wiele gazet pisało o tym, że Casillas nie wróci już do piłki nożnej, Hiszpan najwidoczniej się nie poddaje. Jego problemy ze zdrowiem zaczęły się, gdy poczuł się gorzej w trakcie treningu. Szybko przewieziono go do szpitala. Lekarze zdiagnozowali zawał serca.

Mimo że stan 38-latka był stabilny, to i tak ze szpitala wypuszczono go dopiero 6 maja. Casillas od początku nie potwierdzał krążących plotek o zakończeniu przez niego kariery. Jak na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle zobaczymy jeszcze Hiszpana biorącego udział w meczu.

Niedawno Polak zachwycił europejskie media swoją postawą: POLAK BOHATEREM NA BOISKU! POWSTRZYMAŁ KIBICÓW NA MURAWIE!

Zobacz jak urosły dzieci ze związku polskiego piłkarza z piękną aktorką: RODZINNY WYPAD BIENIUKÓW. JAK ZMIENIŁY SIĘ DZIECI ANI PRZYBYLSKIEJ?

Joanna Tec