Polski siatkarz kubańskiego pochodzenia przechodzi właśnie w swoim życiu magiczne chwile. Reprezentant Polski w siatkówce został właśnie ojcem, więc ma ogromne powody do radości!

We wzruszającym poście na swoim instagramowym koncie, sportowiec opisuje swoje uczucia i składa podziękowania Bogu i swojej żonie Małgorzacie za ten cudny przywilej bycia ojcem. „Onet Sport” uchylił nam rąbka tajemnicy, więc i my dzielimy się dobrymi wiadomościami.

Moc gratulacji

Pod wpisem Wilfredo posypały się komentarze z serdecznymi gratulacjami od fanów, a także od kolegów „spod siatki”. Do gratulacji fanów dołączył na przykład Karol Kłos, Piotr Nowakowski, czy Paweł Zatorowski.

Krótka historia reprezentanta Polski

Wilfredo Leon opuścił reprezentację Kuby w 2012 roku.  Na tak poważny krok zdecydował się po nieudanych eliminacjach do igrzysk olimpijskich w Londynie. Po oficjalnym otrzymaniu polskiego obywatelstwa w 2015 roku, już od 24 lipca tego roku jest również oficjalnym reprezentantem Polski w siatkówce. Jego historia pokazuje, jak wiele trzeba mieć w sobie siły i determinacji, by mieć odwagę zmienić woje życie.

 

Jeśli chcesz poznać odwagę siostry Michała Szpaka, zajrzyj tutaj: ODWAŻNY KROK SIOSTRY MICHAŁA SZPAKA! STRACIŁA PRAWIE WSZYSTKIE WŁOSY

Pozostając przy Michale Szpaku, poznaj jego „drugą połówkę”: MICHAŁ SZPAK W KOŃCU ZNALAZŁ DRUGĄ POŁÓWKĘ? TO ZDJĘCIE Z PARTNERKĄ UJAWNIA WSZYSTKO

Agata Bojczuk