Agnieszka Woźniak-Starak jest obecnie bardzo zajęta, a jej życie jest przedmiotem zainteresowania mediów od jakiegoś czasu. Teraz pewien tabloid przekazał nowe, zaskakujące informacje dotyczące tej gwiazdy TVN i wdowy po miliarderze.

Agnieszka Woźniak-Starak przez długi czas zmagała się z ogromną tragedią po śmierci swojego męża Piotra, która wstrząsnęła całym krajem. Gwiazda nagle straciła stabilność, kiedy pojawiły się potwierdzone złe wieści. Jednak czas leczy rany, a po pewnym czasie wdowa zaczęła powracać do swojej kariery zawodowej.

W mediach wcześniej pojawiały się nawet informacje o zmianach w jej życiu uczuciowym, ale sama zainteresowana nigdy nie komentowała plotek dotyczących ewentualnego nowego partnera.

Tajemnica spadku po Agnieszce Woźniak-Starak

To wydarzyło się w kontekście informacji dotyczących spadku po jej zmarłym mężu, który był znanym miliarderem i pozostawił znaczny majątek. Spekulacje dotyczyły różnych aktywów, takich jak luksusowe samochody, dzieła sztuki i nieruchomości, w tym apartament na Manhattanie o wartości 30 milionów złotych.

Młody producent nie sporządził testamentu, a wcześniej z żoną podpisał intercyzę, ale miała ona zastosowanie jedynie w przypadku ewentualnego rozwodu. Teściowie Agnieszki Woźniak-Starak wydają się nie kwestionować tych ustaleń.

Portal Show News informował: "Chociaż dziennikarka i jej mąż podpisali przed ślubem intercyzę, to miała ona obowiązywać jedynie w przypadku rozwodu. Woźniak-Starak nie pozostawił po sobie testamentu, który mógłby zmienić te warunki, więc dziennikarka odziedziczyła po mężu znaczący spadek, w tym wspomniany wcześniej apartament".


To też może cię zainteresować:
Te osiem znaków wskazuje, że nasi bliscy, którzy odeszli, nadal są przy nas. Co powinno zwrócić naszą uwagę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zobaczyłam stojącą na ulicy staruszkę. To, co wydarzyło się chwilę później, poruszyło mną

O tym się mówi:Sieć obiegły najnowsze zdjęcia syna Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś. Fani nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest nastolatek