Jak przypomina portal "Goniec", Alicja Bachleda-Curuś przez jakiś czas związana była a irlandzkim aktorem Colinem Farrellem. Choć ich relacja nie przetrwała próby czasu, doczekali się syna. Henry Tadeusz jest już nastolatkiem. To właśnie jego Farrell zabrała na Galę Oscarów. Ostatnio ojciec i syn zostali przyłapani w trakcie męskiego wypadu. Zdjęcia obiegły sieć.

Połączeni już na zawsze

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się na planie filmu "Ondine". Dość szybko okazało się, że nie tylko grane przez nich postaci zapałały do siebie uczuciem. Pod koniec 2008 roku na jaw wyszło, że są razem. Rok później powitali na świecie swojego syna Henry'ego Tadeusza.

Choć relacja polskiej aktorki z hollywoodzkim aktorem nie przetrwała próby czasu, starają się utrzymywać przyjazne stosunki, zdając sobie sprawę, że już zawsze będzie ich łączył syn. Nastolatek na co dzień mieszka z mamą, ale i ojciec o nim nie zapomina.

Colin Farrell zabrał młodszego syna na tegoroczną Galę Oscarów, gdzie Henry Tadeusz wzbudził spore zainteresowanie. Ostatnio oby panów przyłapano na męskim wypadzie.

Colin Farrell spędza czas z synem

Colin Farrell i jego syn zostali sfotografowani na ulicach Los Angeles. Irlandczyk przykuwał wzrok czarną opaską i koszulką i spodniami w tym samym kolorze, które kontrastowały z jasnym strojem jego syna.

Fani aktorów nie kryją zachwytu Henrym Tadeuszem, wróżąc mu świetlaną przyszłość w Hollywood. Wiele osób nie ma wątpliwości, że syn Alicji Bachledy-Curuś jest bardziej podobny do mamy niż do ojca. Dodają też, że jest "bardzo przystojnym młodym mężczyzną".

A waszym zdaniem, do którego z rodziców jest bardziej podobny Henry Tadeusz?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz podzieliła się traumatycznymi doświadczeniami. "Nawet nikt go nie wspomina, bo przecież ludzie wolą udawać, że nie ma tematu"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w otatnich dniach: Z życia wzięte. Kiedy syn oznajmił, że wstępuje do seminarium, omal nie dostałam zawału. Nie chcę, żeby zmarnował sobie życie

O tym się mówi: Znów głośno jest o kryzysie w małżeństwie księcia Harry'ego. "Nie tego Meghan chce już teraz od życia"