Jak przypomina portal "Pomponik", nazwisko Macieja Kurzajewskiego nie znika z pierwszych stron portali plotkarskich. Wszystko za sprawą związku z Katarzyną Cichopek, a także wypowiedzi jego byłej żony. Co ciekawe, sam dziennikarz raczej niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego i unika komentowania medialnych doniesień na swój temat.

Maciej Kurzajewski nie mówi o tym zbyt chętnie

Maciej Kurzajewski od początku konsekwentnie nie komentuje spraw dotyczących jego życia prywatnego. Nie mówił za wiele o swoim małżeństwie z Pauliną Smaszcz i podobną strategię obrał w kwestii obecnego związku z Katarzyną Cichopek. Nie oznacza to jednak, że na podobną dyskrecję może liczyć w przypadku byłej żony.

Paulina Smaszcz nie tylko "zachęciła" Macieja Kurzajewskiego do ujawnienia relacji z Cichopek, ale co jakiś czas dzieliła się publicznie informacjami na temat swojego byłego. Niedawno kobieta petarda wspomniała ojca eks męża. Okazuje się, że była to osoba bardzo ceniona.

Kim był ojciec Macieja Kurzajewskiego?

Maciej Kurzajewski dziennikarstwo ma we krwi. Jego ojciec Czesław Kurzajewski był absolwentem Zaocznego Zawodowego Studium na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracował między innymi z tygodnikiem "Kaliski Włókniarz" i dwutygodnikiem "Deltą". W latach 90 ubiegłego wieku współpracował z radiem "Centrum".

Choć dziennikarstwo było jego największą pasją, angażował się również w działalność polityczną. Działał w opozycji antykomunistycznej, co w stanie wojennym przypłacił zwolnieniem z "Kaliskiego Włókniarza". Należał do "Solidarności". Był także posłem na Sejm uzyskując mandat w wyborach w 1989 roku. Dwa lata później wycofał się z polityki.

Czesław Kurzajewski zmarł w 2019 roku, na tydzień przed swoimi 75. urodzinami. Jak informował jego syn, przez długi czas ciężko chorował.

Zaskoczeni?

To też może cię zainteresować: Marcin Hakiel tłumaczy się ze swojej decyzji. Nie wszyscy sympatycy tancerza są w stanie zrozumieć, dlaczego dokonał takiego wyboru

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Mucha żegna się ze znaną produkcją. Nie tylko ona straciła pracę. Producenci zabrali głos w sprawie zwolnień

O tym się mówi: Mama pięcioraczków nie była w stanie powstrzymać łez. Przekazała smutne informacje na temat swojego najmłodszego syna Charliego