Jak przypomina portal "Pomponik", nazwisko Marcina Hakiela nie znika od dłuższego czasu z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek tancerz budzi spore zainteresowanie, które zresztą podsyca swoimi kolejnymi decyzjami. Ostatnio sporo emocji budzi jego decyzja o występie w programie Kuby Wojewódzkiego. Niektórzy fani wprost mówią, że nie rozumieją, dlaczego Hakiel się na to zdecydował. Tancerz nie pozostawił tych słów bez komentarza.

Marcin Hakiel nie unika trudnych pytań

Marcin Hakiel od rozstania z Katarzyną Cichopek budzi spore zainteresowanie. Tancerz zjednał sobie spore grono sympatyków swoją szczerością i otwartością. Hakiel nie unika trudnych pytań, o czym wymownie świadczą organizowane przez niego sesje "Q&A", w których nie unika bolesnych i bardzo prywatnych kwestii.

Zdradził między innymi, że o zdradach swojej byłej żony dowiedział się dzięki pomocy detektywa. Potwierdził również, że rozstał się niedawno z Dominiką, z którą od tego czasu się nie kontaktuje. Nie stronił również od pytań na temat Macieja Kurzajewskiego, z którym związała się Cichopek.

Ostatnio sporo emocji wzbudziła wśród sympatyków Hakiela informacja o tym, że wziął udział w programie Kuby Wojewódzkiego.

Marcin Hakiel wdał się w dyskusje z fanami

We wtorek 5 września widzowie mieli okazję zobaczyć premierowy odcinek programu "Kuba Wojewódzki", w którym jednym z gości był Marcin Hakiel.

Jeden z fanów napisał wprost, że nie zamierza oglądać programu. "Panie Marcinie, szkoda zdzierać zelówki na drogę do takiego programu" - dodał internauta. Tancerz nie pozostawił jego słów bez odpowiedzi. Podkreślił, że jest innego zdania, przekonując, że "zawsze warto rozmawiać, wymieniać się poglądami, ideami".

Przytoczona opinia internauty nie była jedyna. Za każdym razem tancerz starał się ze spokojem przekonywać, że nie można skreślać niczego przed obejrzeniem. Poprosił również, żeby nie obrażać innych.

Obejrzycie występ Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego?

To też może cię zainteresować:Jedna z celebrytek ujawnia prawdę na temat Marcina Hakiela. Nie jest tak, jak wiele osób do tej pory sądziło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 16-letni Krzysztof Dymiński zapadł się pod ziemię. Internauci donoszą o chłopaku odpowiadającym rysypisowi

O tym się mówi: Wojciech Glanc ostrzega przed zbliżającą się zimą. "Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło"