Jak przypomina portal "Pomponik", od rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nazwiska byłych małżonków nie znikają z pierwszych stron gazet i serwisów plotkarskich. Tancerz wyszedł z cienia żony i chętnie udziela się medialnie. Ostatnio zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie pojawiła się również Caroline Derpieński. Ta ostatnia postanowiła podzielić się swoją opinią na temat Hakiela.

Wychodząc z cienia

Nie jest tajemnicą, że w czasie trwania małżeństwa Cichopek i Hakiela, to ona zawsze znajdowała się na pierwszym planie. Po rozstaniu tancerz zaczął wzbudzać równie duże zainteresowanie, co i jego była partnerka.

Ostatnio tancerz nie stroni od organizowania sesji "Q&A" na Instagramie, w którym pozwala sobie na wylewne komentowanie swojego życia prywatnego. W ostatnim czasie jego fani dowiedzieli się, że o zdradzie żony dowiedział się dzięki wynajęciu detektywa. Potwierdził również rozstanie z Dominiką, która miała zaprzyjaźnić się z Katarzyną Cichopek.

Marcin Hakiel zdecydował się również zasiąść na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, choć program jeszcze przed nami, w sieci krąży zajawka odcinka, w którym obok tancerza na kanapie zasiadła również Caroline Derpieński.

Caroline Derpieński zdradziła, co sądzi o Hakielu

W rozmowie z portalem "Plotek" swoją opinią na temat Marcina Hakiela postanowiła podzielić się Caroline Derpieński. Wygląda na to, że tancerz zrobił na celebrytce jak najlepsze wrażenie. Derpieński nie podzieliła opinii części internautów, że był Cichopek ma "parcie na szkło".

"Hakiel wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Nie jest wcale zagubioną osobą z parciem na szkło, jak niektórzy mówią, tylko jest bardzo inteligentnym facetem, idącym do przodu. Kulturalny, zabawny i miły" - powiedziała.

Zaskoczeni taką opinią?

To też może cię zainteresować: Wyszło na jaw, jaka Małgorzata Rozenek-Majdan jest w rzeczywistości. Sąsiadka gwiazdy ujawniła prawdę. Kobieta powiedziała o wszystkim bez cenzury

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 16-letni Krzysztof Dymiński zapadł się pod ziemię. Internauci donoszą o chłopaku odpowiadającym rysypisowi

O tym się mówi: Wojciech Glanc ostrzega przed zbliżającą się zimą. "Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło"