Jak przypomina portal "Super Express", od ponad trzech miesięcy trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Pod koniec maja chłopak wyszedł ze swojego domu w Pogroszowie-Kolonii i ślad po nim zaginął. Ostatnio pojawiły się relacje osób, które miały widzieć chłopaka nad Bałtykiem. Dziennikarze tabloidu postanowili dowiedzieć się, czy policja otrzymała jakieś zgłoszenia na ten temat.

Zaginięcie Krzysztof Dymińskiego

Od ponad 3 miesięcy trwają poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. 16-latek wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Do tej pory chłopak nie nawiązał kontaktu z rodziną, choć jego bliscy nie tracą nadziei, że odnajdzie się cały i zdrowy. Prowadzący sprawę zaginięcia Krzysztofa śledczy, nie ustalili do tej pory miejsca jego pobytu.

"Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz" - napisała w jednym z wielu poruszających wpisów matka zaginionego nastolatka.

Zaginiony Krzysztof Dymińskich/YouTube @Uwaga! TVN
Zaginiony Krzysztof Dymińskich/YouTube @Uwaga! TVN
Zaginiony Krzysztof Dymińskich/YouTube @Uwaga! TVN

Internauci widzieli zaginionego Krzysztofa?

W mediach społecznościowych nie brakuje relacji osób, które przekonują, że widziały chłopaka odpowiadającego rysopisowi zaginionego Krzysztofa Dymińskiego. Miał być widziany między innymi w lesie w Rowach nad Bałtykiem. Z relacji osoba, która go widziała, wynikało, że był bardzo zaniedbany. "Ścieżką szedł przez las, jakby ludzi nie widział, jakby był w depresji.

W Rowach miał być widziany w połowie czerwca i w sierpniu. Teraz pojawiły się relacje kobiety, która widziała chłopaka odpowiadającego rysopisowi w Ustce. Jest to miejscowość oddalona od Rowów o około 15 km. Miała przekazać informację policji.

Do tej pory policja nie potwierdziła, że otrzymała tego rodzaju zgłoszenia.

Będziemy was informować na bieżąco.

To też może cię zainteresować: Smutne wieści płyną z Domu Artystów Weteranów Scen Polskich. Odszedł wybitny artysta. Mierzył się z poważną chorobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żona Jurka Owsiaka zwróciła się do kobiet z ważnym apelem do Polek. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak nie przebierała w słowach

O tym się mówi: Nie na takie wieści liczyli fani Celine Dion. Stan artystki jest coraz poważniejszy. Siostra gwiazdy apeluje o modlitwę