Jak przypomina portal "Interia", przepowiednie Wojciecha Glanca cieszą się w sieci coraz większą popularnością. Jego zapowiedzi są dość mroczne i trudno szukać w nich nadziei na lepszą przyszłość. Co zobaczył w swojej najnowszej wizji?

Wojciech Glanc - od brzuchomówcy do jasnowidza

Wojciecha Glanca mogą kojarzyć zarówno fani programu "Big Brother", jak i widzowie "Mam talent". Pojawił się w obu formatach i w obu prezentował swoje umiejętności brzuchomówcy. Od dłuższego czasu poświęca się przepowiadaniu przyszłości, a jego wizje cieszą się coraz większą popularnością.

Zwolennicy profetycznego daru Glanca przywołują wiele przykładów jego trafnych przewidywań. On sam chętnie wylicza swoje sukcesy. W jednym z nagrań wskazywał, że trafnie przewidział pojawienie się "ludzi zombie" (mianem tym określa się osoby znajdujące się pod wpływem nowego środka odurzającego), a także pojawienie się radioaktywnego pyłu, o którym niedawno rozpisywały się polskie media.

Miał też przewidzieć niepokojącą sytuację w Rzeszowie, jaką obserwujemy obecnie w związku z przypadkami zakażenia legionellą.

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Najnowsza przepowiednia Wojciecha Glanca

W jednym z ostatnich nagrań Wojciech Glanc podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi październikowych wyborów parlamentarnych. Co ciekawe, jasnowidz połączył nadchodzące wybory z przypadkami legionellozy. Jego zdaniem pojawienie się kolejnych przypadków choroby nie jest dziełem przypadku.

Glanc przekonuje, że pojawienie się legionellozy ma stać się pretekstem do wprowadzenia w naszym kraju stanu wyjątkowego, który uniemożliwi przeprowadzenie wyborów w zarządzonym terminie. Zachęcił jednak, żeby nie dać się w to "wkręcić". Nie zdradził jednak, kto miałby być za to odpowiedzialny.

Czeka nas zima pełna strachu

Wojciech Glanc pokusił się także o przepowiednie dotyczącą warunków atmosferycznych w ciągu nadchodzącej zimy. Zdanie profety czeka nas wyjątkowo niebezpieczna aura. Jasnowidz stwierdził, że nasz kraj może nawiedzić tornado.

"Obawiam się właśnie, że doświadczenie tornada albo jakiejś potężnej burzy może spotkać okolice centralnej Polski. Boję się też zimy, która może zaskoczyć nas naprawdę dziwnym zjawiskiem. Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło i o którym nigdy jeszcze nie słyszeliśmy" - powiedział Glanc w rozmowie z portalem "Lelum".

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Na tym jednak nie poprzestał. Wieszczy również skażenie wód Morza Bałtyckiego, do którego miałoby dojść na skutek działań wojennych. Konsekwencją tego zdarzenia może być masowe śnęcie ryb.

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Wojciecha Glanca?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski przewidział to, co dzieje się teraz w Rzeszowie. Zwolennicy jasnowidza nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Media obiegły niebywałe informacje o księciu Williamie. Następca brytyjskiego tronu ma mieć nieślubne dziecko. Jego matką jest była przyjaciółka Kate

O tym się mówi: Duchowny zmierzył się z wyjątkowo trudnym pytaniem. Wielu internautów nie kryło, co o tym myśli. Poszło o chrzest